Co robić w Zatorze? – Pomysły dla aktywnych! - Zator Turystyka

Co robić w Zatorze? – Pomysły dla aktywnych!

Mieszkańcy Zatora (i nie tylko) – poznajcie okolice!

Mieszkasz w Zatorze lub pobliskiej miejscowości? A może wybierasz się do Największego w Polsce Parku Rozrywki Energylandia i zostajesz w okolicy na kilka dni? Nie wiesz, co zrobić ze swoim wolnym czasem?
Nieważne, czy jesteś turystą, czy „tutejszym”, istotne jest to, byś wiedział, co ciekawego oferują zatorskie atrakcje i usługi. My (ekipa zatoturystyka.pl), dopóki sami nie zaczęliśmy tworzyć bazy, nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, jak wiele fajnych rzeczy można robić w Zatorze! Człowiek mieszka tak blisko, a nie zna, nie wie, co dzieje się za tzw. płotem…

Cudze chwalicie, a swego nie znacie.

To mądre przysłowie, które sprawdziło się i w tym przypadku.  Oprócz niestandardowych, unikalnych obiektów noclegowych (jeśli jeszcze nic o nich nie wiesz, koniecznie zapoznaj się z naszym wpisem, który znajdziesz TUTAJ), możemy pochwalić się wieloma interesującymi atrakcjami i usługami!

Nie oszukujmy się – Zator głównie znany jest z parków rozrywki, takich jak: Energylandia, czy Zatorland. To głównie one przyniosły sławę naszemu miastu. Ale przecież, czy tylko tyle Zator i okolice mają do zaoferowania?

Oczywiście, że nie!

Tym razem przychodzimy do tych, którzy lubią ruch i świeże powietrzne (spokojnie, i dla tych mniej ruchliwych, coś się znajdzie 😎). 

Nie nudź się. Spędź czas aktywnie! 

Skoro ma być aktywnie, to co powiesz na paintball? Zabierz znajomych, przyjaciół i biegnij po przygodę.
Jednak nie jesteś fanem walki? Nie przemawia do Ciebie bieganie z bronią i „taplanie” się w farbie. A równocześnie rządzi Tobą chęć poczucia adrenaliny i szaleństwa? To może quady? Wybierz się na wyprawę z przewodnikiem zakończoną ogniskiem z pieczeniem kiełbasek! Myślisz, że to wszystkie zatorskie atrakcje?

To jeszcze nie koniec! Dla tych lubiących wodę proponujemy spływy kajakowe! Jednodniowe, dwudniowe, a nawet kilkudniowe po rzece Skawie, jak i Wiśle. A jeśli jesteśmy już przy wodnym temacie, warto również wspomnieć o wycieczkach galarem, czyli statkiem rzecznym.

Dla, tych co się nie lubią męczyć.

Wykorzystaj okazję – poznaj okolice na elektrycznym skuterze, rowerze, czy hulajnodze!  A w ramach zapoznania się z tutejszym terenem, proponujemy Kolej Drezynową (tutaj już się trochę zmęczysz 😁).

Pssst. Dla fanów jazdy na rowerze: mamy też pumptrack.

W ramach potwierdzenia: tak, tak to wszystko znajdziesz w Zatorze i okolicach! 

Polecane obiekty

  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz
    Picture of Marzena Czop

    Marzena Czop