Regulamin - Zator Turystyka

Regulamin

I Polityka Prywatności

Każdy odwiedzający Portal zatorturystyka.pl akceptuje postanowienia regulowane przez Politykę Prywatności.

II Dodawanie obiektów oraz ogłoszeń przez użytkowników

 1. Klikając odnośnik „Dodaj obiekt” lub „Dodaj ogłoszenie” użytkownik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem dodawania nowych treści oraz wyraża zgodę na opublikowanie materiału w serwisie zatorturystyka.pl.
 2. Obiekt / ogłoszenie musi zostać opatrzone imieniem i nazwiskiem lub samymi inicjałami (np. Adam Kowalski, AK).
 3. Zabrania się dodawania informacji niezgodnych z polskim prawem, nieprawdziwych, zawierających treści wulgarne, erotyczne itp.
 4. Dodając nowy obiekt lub ogłoszenie użytkownik oświadcza, że dysponuje prawami autorskimi upoważniającymi go do publikacji zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
 5. Administrator serwisu zatorturystyka.pl zastrzega sobie prawo do edycji przesyłanych materiałów, obróbki załączonych materiałów zdjęciowych oraz filmowych.
 6. Decyzja o opublikowaniu, bądź odrzuceniu nadesłanego obiektu / ogłoszenia należy do administratorów serwisu zatorturystyka.pl.
 7. Administrator nie ma obowiązku publikowania wszystkich materiałów przesłanych poprzez formularz, nie musi również podawać przyczyn, z których nadesłane obiekty zostały odrzucone.
 8. Użytkownik klikając odnośnik „Dodaj obiekt” akceptuje klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu publikacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

III Komentarze

 1. Każdy użytkownik ma prawo dodawać opinie do obiektu, przy których system komentarzy jest otwarty.
 2. Administracja zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi: wulgarnych, obraźliwych, o niskim poziomie merytorycznym, odbiegających od tematu, nieczytelnych, naruszających dobra osobiste, promujących produkty, firmy lub inne portale internetowe.
 3. Użytkownik decydujący się na publikację opinii zgadza się na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami zawartymi w ustawie z dania 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane przez Użytkowników.

IV Błędy i nadużycia

 1. Użytkownik, który dostrzegł błąd lub nadużycie w Portalu zatorturystyka.pl, może ww. błąd lub nadużycie zgłosić poprzez opcję„Zgłoś błąd„ na stronie każdego z obiektów.
 2. Administracja zobowiązuje się rozpatrzyć zgłoszenie w terminie nie dłuższym niż 2 dni robocze. Jednocześnie Administracja nie ma obowiązku udzielania odpowiedzi na zgłoszenie, bez względu czy zostało uznane za słuszne, czy nie.

V Zmiany w regulaminie

Administracja zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w Regulaminie Portalu bez konieczności informowania o tym Użytkowników.

 

Wersja: 1.0.
Aktualizacja: 1.02.2020 r.