o Zator Turystyka - dlaczego powstał nasz portal

O nas

O nas

O nas

Dobry wyjazd sam się nie zrobi, dlatego…

Zatorturystyka to portal stworzony dla turystów takich jak Ty. A więc dla tych, którzy chcą zaplanować niezapomniany pobyt w Zatorze i jego okolicach. Warto się tutaj rozejrzeć, ponieważ w każdej zakładce czekają oferty noclegów na każdą kieszeń. A do tego kompleksowy przegląd atrakcji i rozrywek oraz szeroki wachlarz punktów gastronomicznych, handlowych i usługowych.

Serwis zatorturystyka.pl to absolutny MUST HAVE  dla turystów pragnących spędzić miło czas w Dolinie Karpia, a przy tym skorzystać z różnego rodzaju udogodnień.
BAZA NOCLEGOWA obejmuje wszystkie miejsca noclegowe w promieniu 30 km od Zatora. Znajdziesz tutaj takie obiekty jak: apartamenty, hotele, domki, wille, pensjonaty, kwatery prywatne, hostele i schroniska. A jeśli jesteś miłośnikiem caravaningu, to i sprawdzisz  dostępne pola kempingowe.

Skorzystaj z wyszukiwarki, która pomoże Ci odszukać i wybrać obiekt według dowolnego kryterium turystycznego. Przykłady? Znajdziesz tu zarówno spokojne miejsca na samotną wyprawę, jak i domki na szalony weekend z grupą znajomych albo rodzinny weekend. A jeśli planujesz romantyczny wyjazd z ukochaną osobą, zarezerwujesz przytulną kwaterę. Dzięki wyszukiwarce zorganizujesz pobyt marzeń: w dobrej cenie, w dogodnym terminie, blisko atrakcji oraz z dowolną liczbą osób towarzyszących.

W naszej bazie znajdziesz WOLNE NOCLEGI, czyli wszystkie ogłoszenia obiektów, które są dostępne w określonym czasie. Tutaj sprawdzisz dostępność noclegów w dowolnym terminie.

Czeka na Ciebie również bogata BAZA GASTRONOMICZNA, która zawiera wszystkie okoliczne miejsca, gdzie serwuje się lokalne specjały jak karp zatorski oraz potrawy kuchni z różnych części świata.

SŁODKO CZY SŁONO, ŁAGODNIE… A MOŻE PIKANTNIE? TUTAJ KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE.

Zebraliśmy okoliczne restauracje, kawiarnie, bary oraz miejsca, gdzie można zjeść dobry fast-food.

Ale to nie wszystko! Czeka na Ciebie  , która zawiera nie tylko opis Rodzinnego Parku Rozrywki Energylandia, ale również pozostałe ciekawe miejsca. Warto sprawdzić je w naszej bazie, a następnie odwiedzić, by spędzić wspaniały urlop w tutejszych okolicach. Znajduje się tu, także spis ciekawych i wartych przetestowania ścieżek rowerowych.

Nie brak tu informacji praktycznych, niezbędnych podczas każdego pobytu. Dlatego   zawiera wszelkiego rodzaju usługi. Są to na przykład: taksówki, wynajem samochodów, wypożyczalnie, sklepy, apteki, garmażeria, fryzjerzy, a nawet kosmetyczki.

Zatorturystyka – sprawdź, co czeka na Ciebie!