O nas

O nas

Zatorturystyka to portal stworzony dla turystów, którzy chcą zaplanować pobyt w Zatorze oraz jego okolicach. Chcąc wyjść im naprzeciw powstały bazy, w których turysta odnajdzie wszystko czego potrzebuje, aby miło spędzić tutaj czas.

BAZA NOCLEGOWA obejmuje wszystkie miejsca noclegowe w promieniu 30 km. Od apartamentów, hoteli, domków, willi, kwater prywatnych poprzez schroniska czy pola kempingowe.

Wyszukiwarka pomoże w prosty sposób wybrać obiekt według kryterium na jakim bazuje potencjalny turysta. W zależności czy chce zatrzymać się w pojedynkę, aby w ciszy popracować? Z grupą znajomych, by dobrze się bawić? A może z ukochaną osobą w romantycznym miejscu?

WOLNE NOCLEGI skupiają wszystkie ogłoszenia obiektów, które są wolne w określonym czasie. Tutaj turystyka sprawdzi dostępność noclegów w interesującym go terminie.

BAZA GASTRONOMICZNA zawiera wszystkie okoliczne miejsca, które zadowolą podniebienia turystów.

Słodko czy słono, łagodnie .. a może pikantnie? Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Zebraliśmy okoliczne restauracje, kawiarnie, bary oraz miejsca, gdzie można zjeść dobrego fast-food-a.

BAZA ATRAKCJI zawiera nie tylko główną atrakcję miejscowości Zator jaką jest Energylandia, ale również pozostałe ciekawe miejsca, które warto odwiedzić spędzając urlop w tutejszych okolicach. Znajduje się tu, także spis ciekawych i wartych przetestowania ścieżek rowerowych.

BAZA USŁUG zawiera wszelkiego rodzaju usługi. Od taksówek, wynajmu samochodów, sklepy, apteki, garmażerię, aż po fryzjerów, a nawet kosmetyczki.

Kup bilet