Zator - odwiedź miasto parków Zatorland i Energylandia! - Zator Turystyka

Zator

Zator – odwiedź stolicę Doliny Karpia!

 

ZatorWeekendowy wypad z rodziną lub przyjaciółmi to świetny pomysł, aby miło spędzić czas. Okazuje się, że Zator z pakietem rozrywek i atrakcji to perła na turystycznej mapie Polski. Tętniące życiem miasteczko przyciąga ludzi z kraju i Europy – miliony turystów nie mogą się mylić! Ponadto, Zator oferuje bogatą bazę noclegową oraz zróżnicowaną ofertę gastronomiczną, no i najważniejsze – Energylandię & Zatorland!

Zator

Nie kimaj byle gdzie – sprawdź mapę noclegową!

Jeśli planujesz wakacyjny wyjazd, to najpierw zadbaj o dobry nocleg. Rodzina nie wybaczy Ci karaluchów czy cieknącego dachu, więc odpal portal zatorturystyka.pl i zrób dokładny risercz dostępnych kwater. A jest w czym wybierać, poczynając od dobrze wyposażonych i klimatyzowanych domków, przez urocze pensjonaty i hostele, po naprawdę luksusowe hotele z pełną obsługą, restauracją i spa. Wszystko w zależności od potrzeb, lokalizacji i zasobności Twojego portfela. Uwierz, jest gdzie nocować.

Burczy w brzuchu? Poznaj Zatorlokale gastronomiczne Zator!

I tu Cię zaskoczymy, ponieważ oferta żywieniowa w Dolinie Karpia to prawdziwa gratka dla osób, które lubią dobrze zjeść. Już o poranku można zamówić zestawy śniadaniowe z dowozem do domu. Natomiast po zaliczeniu najważniejszych rozrywek warto wybrać się na pożywny obiad do jednej z lokalnych restauracji czy smażalni ryb, gdzie serwuje się słynny specjał – karpia zatorskiego. Oczywiście nie brak tu pizzerii, bistro, barów, kebabów, budek z lodami oraz miejsc z fastfoodem. Jeśli planujesz romantyczną kolację, to postaw na lokale gastronomiczne w centrum Zatora, które kuszą wyrafinowanym menu i wyjątkowym klimatem.

Weź urlop iZator odpocznij!

Rozrywki i atrakcje Zatora to miejsca, które warto odwiedzić z rodziną czy paczką przyjaciół, aby aktywnie spędzić czas. Znajdziesz tu malownicze zakątki i dziką przyrodę – wystarczy wymienić takie cuda jak Obszar NATURA 2000 „Dolina Dolnej Skawy czy piękne widoki na szczyty Beskidu Małego.

Do zobaczenia w Zatorze!