Baner reklamowy już od 50 zł! Zyskaj nowych klientów! - Zator Turystyka

Baner reklamowy

Chcesz zyskać nowych klientów? Pragniesz “wskrzesić” swoją działalność? Jeśli odpowiedź brzmi “tak”, dobrze trafiłeś! W takim razie, co powiesz na baner reklamowy na naszym portalu? Mamy wiele opcji – do wyboru do koloru. Od małych banerów, aż po te największe na stronie głównej. Od tych, ukazujących różnego rodzaju: noclegi, lokale gastronomiczne, obiekty związane z rozrywką, aż po usługi. Dlatego śmiemy powiedzieć, że znajdziesz u nas to, co Tobie najbardziej odpowiada! Posiadamy banery na każdą kieszeń! Przykładowo: baner mały zamówisz już od 50 zł!

Jakie formy banerów są dostępne?

Posiadamy 5 opcji: 

Na różne okresy czasu: 1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy, 12 miesięcy.

Wszystkie z nich pojawiają się rotacyjnie.

Nie masz pomysłu na baner?

Tutaj przychodzimy z opcją dodatkowo płatną (60 zł brutto). Jak to wygląda?

Uzgadniamy razem, co miałoby pojawić się na banerze, a resztą zajmują się nasi graficy. Nie brak im kreatywności, dlatego z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom! *UWAGA! Oczywiście, przed publikacją tej formy reklamy – przesyłamy ją Tobie do akceptacji. O nic się nie martw, zadbamy o każdy najmniejszy szczegół.

Zadbajmy o Twój marketing razem!

Wykupując baner na naszej stronie, dodatkowo zyskujesz post o swoim obiekcie na naszych social media (Facebook i Instagram) GRATIS! 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5