Unikalne noclegi, czyli niestandardowe obiekty w Zatorze - Zator Turystyka

Unikalne noclegi, czyli o niestandardowych obiektach w Zatorze.

Co powiesz na nocleg w nietypowym miejscu? Jesteś ciekaw wyjątkowych miejsc w Zatorze i jego okolicy?

Zatorskie obiekty. 

Wydawać, by się mogło, że w Zatorze i okolicznych miejscowościach nie ma zbyt wielu ciekawych, wartych zobaczenia obiektów noclegowych. Jednak możemy pochwalić się naprawdę sporym zasobem! Oferty skierowane są dla tych, którzy lubią inaczej. Przecież okazja zamieszkania w prawdziwych namiotach mongolskich czy w pociągu, nie zdarza się często! Chyba, że masz tzw. „wtyki”. 

Kreatywność bez granic.

W dzisiejszych czasach kreatywność ludzka nie zna granic. Właściciele miejsc noclegowych wymyślają dniem i nocą nowsze, ciekawsze, a nieraz bardziej kontrowersyjne pomysły. Dwoją się i troją, by przyciągnąć turystów właśnie do siebie. Dzięki czemu, my jako podróżnicy możemy cieszyć się unikalnymi noclegami!

Patrząc z boku, spostrzeżesz, że powstaje coraz to więcej niestandardowych obiektów. A co za tym idzie? Trudniej jest wymyślić coś, czego jeszcze nie było. Im bardziej unikatowe, szalone, niebezpieczne – tym większą przyciąga uwagę potencjalnego gościa. Dlatego właściciele punktów noclegowych prześcigają się w swojej kreatywności. A strony turystyczne przeszukują Internet, by mieć je w swoich bazach.

Wobec tego nie pozostajemy w tyle za innymi portalami! I my posiadamy listę nietuzinkowych miejsc. Jednak czymś się różnimy…

Wypróbuj czegoś nowego!

To właśnie ekipa zatorturystyka przygotowała spis wszystkich niestandardowych obiektów, które znajdują się w Zatorze lub w okolicy Zatora. Od kontenerów, kowbojskich wozów, pociągów, indiańskich tipi, mongolskich jurt, namiotów, aż po kapsuły!

To jak chętny przeżycia niesamowitej przygody? Daj się ponieść swojej wyobraźni i wypróbuj unikalne noclegi, które przedstawiamy poniżej.

Pssst. A przy okazji poszalej w Największym w Polsce Parku Rozrywki Energylandia lub skorzystaj z innych zatorskich atrakcji (jeśli nic o nich nie wiesz, znajdziesz je TUTAJ).

Wyśpij się inaczej niż zwykle!

Polecane obiekty

  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz
    Picture of Agnieszka Bies

    Agnieszka Bies

    Lekkie pióro, studnia pomysłów. Ciekawa możliwości social mediów, przechodzi przez kolejne kręgi wtajemniczenia. 🤗 "Jeśli chcesz zmieniać świat, weź do ręki pióro i pisz."~ Martin Luther