Rower czy Nordic Walking? Sprawdź okoliczne ścieżki! - Zator Turystyka

Rower czy Nordic Walking? Sprawdź okoliczne ścieżki!

Przyjeżdżasz do Zatora z ukochanym rowerem lub kijkami do Nordic Walking? 
Zastanawiasz się, gdzie znajdziesz trasy rowerowe/nordic walking z różnymi poziomami, długościami, ale przede wszystkim żeby były dobrze opisane?

Zupełnie nie musisz się w Zatorze oraz jego bliskich okolicach jest mnóstwo ścieżek, które czekają tylko na spragnionych aktywności turystów. Czy jesteś jednym z nich? Jeśli tak, dobrze trafiłeś! Rower czy Nordic Walking? Sprawdź okoliczne ścieżki!

Może się wydawać, że wakacje to idealna wymówka, by rzucić się na leżak, a nie na siłownię, ale tak naprawdę jest mnóstwo korzyści z wysiłku w wolnym czasie. A co najważniejsze, to wcale nie musi być trudne do wdrożenia. Zaraz poznasz wiele powodów, dla których nie powinieneś „zapomnieć” roweru podczas następnej podróży.

Podczas uprawiania sportu produkowane są endorfiny, czyli hormony szczęścia. A przecież o to chodzi w wakacjach, żeby być szczęśliwym. To szansa na dodatkowy czas dla siebie…

Wyjeżdżasz na wakacje z rodziną? I potrzebujesz chwili oddechu? To może być trochę męczące – będziesz potrzebować pobyć chwilę w samotności. Krótka aktywność pozwoli Ci pobyć samemu ze sobą, uspokoić umysł i odpocząć harmideru, który robią dzieci 😉.

Aktywność fizyczna to świetny czas na zwiedzanie, dzięki temu poznasz okoliczną przyrodę i odpoczniesz na łonie natury. Co najważniejsze, nie musisz zabierać ze sobą sprzętu! W okolicy widnieje sporo wypożyczalni np. rowerów, dzięki czemu nie musisz mieć specjalnego bagażnika, żeby zabrać go ze sobą. Ciesz się wolnym czasem z większą ilością wolnego miejsca.

A teraz zjedź niżej i przekonaj się sam, ile tras przygotowaliśmy dla Ciebie, na pewno wybierzesz odpowiednią opcję dla siebie, swojej rodziny czy przyjaciół! Zapraszamy do Zatora, skorzystaj z naszej bazy

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami i wydarzeniami? Zaobserwuj nas! Jesteśmy na Facebook’uInstagramie oraz na TikToku! Czekają na Ciebie konkursy ale również bilety do okolicznych parków rozrywki z rabatami! Rower czy Nordic Walking? Sprawdź okoliczne ścieżki!

Zobacz także pozostałe poradniki turysty.

  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz
    Picture of Patrycja Błaszczak

    Patrycja Błaszczak