Zatoria Luxury Glamping to zupełnie nowe, niezwykłe miejsce zlokalizowane na mapie gminy Zator! - Zator Turystyka

Zatoria Luxury Glamping to zupełnie nowe, niezwykłe miejsce zlokalizowane na mapie gminy Zator!

Zatoria Luxury Glamping to zupełnie nowe, niezwykłe miejsce zlokalizowane na mapie gminy Zator. Miejsce idealne dla wszystkich miłośników bliskiego kontaktu z naturą ruszyło 13 lipca.zatoria-luxury-glamping-noclegi-energylandia

 

Jeśli poszukujesz relaksu wśród szumu drzew, a poranną kawę chętnie wypijesz w towarzystwie śpiewu ptaków przyjedź do Zatorii, czyli luksusowego glampingu, gdzie oderwiesz się od dnia codziennego i spędzisz niezapomniane wakacje pośród natury i spokoju.

Zatoria Luxury Glamping położony jest w samym sercu Doliny Karpia w obszarze Natura 2000. Z jednej strony otoczony dębowym lasem, a z drugiej stawami hodowlanymi.

Zatoria to kompleks składający się z 18 czteroosobowych namiotów sunshine o powierzchni 27m2 wyposażonych w łóżko małżeńskie i łóżko piętrowe oraz 2 luksusowych namiotów stardust o powierzchni 32m2, które posiadają klimatyzację i jacuzzi.

zatoria-luxury-glamping

Każdy apartament wyposażony jest w część sypialną z łóżkiem typu King-Size Bed, komfortową łazienkę, w pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz część jadalną. Podróżujący z rodziną lub w grupie znajdą także dodatkowe łóżko piętrowe. Każdy apartament posiada zadaszony taras o powierzchni 16m2, na którym można wygodnie degustować aromatyczną kawę czy wsłuchiwać się w odgłosy otaczającej przyrody. Część namiotów posiada widok na sąsiadujący staw. W trosce o bezpieczeństwo cennych przedmiotów w każdym namiocie znajduje się sejf. Wszystkie apartamenty namiotowe urządzone są w modnym, delikatnym stylu boho, który idealnie współgra z otaczającą Zatorię naturą.

W projekt glampingu jest zaangażowana spółka IVANSKY GROUP, właściciel Scandinavia Resort & Marine.

Zarezerwuj swój pobyt już dziś!

+ 48 797 551 300

www.zatoria.pl

Zobacz zdjęcia: 

  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz
    Picture of Agnieszka Bies

    Agnieszka Bies

    Lekkie pióro, studnia pomysłów. Ciekawa możliwości social mediów, przechodzi przez kolejne kręgi wtajemniczenia. 🤗 "Jeśli chcesz zmieniać świat, weź do ręki pióro i pisz."~ Martin Luther