Restauracje z daniem dnia w Zatorze - Zator Turystyka

Restauracje z daniem dnia w Zatorze

Często jadasz na mieście? Nie wiesz na jakie danie się zdecydować tym razem? Restauracje z daniem dnia w Zatorze mogą okazać się dla Ciebie strzałem w 10-tkę!

Zator słynie nie tylko z atrakcji turystycznych i malowniczych krajobrazów, ale również z wyjątkowej kuchni oferowanej przez lokalne restauracje. Jednym z ciekawych rozwiązań jest oferowanie dania dnia. Jak sama nazwa wskazuje, dania te są oferowane konkretnego dnia i raczej nie znajdziemy ich w stałej ofercie. Jest to świetna opcja dla osób zabieganych, kiedy nie chcemy zbyt długo zastanawiać się nad wyborem posiłku. W tym artykule przedstawimy 3 restauracje z daniem dnia w ofercie, do których warto się wybrać!

Restauracja Bonanza

Jedną z perełek kulinarnych w Zatorze jest Restauracja Bonanza. Zlokalizowana w Western Camp Resort, zachwyca nie tylko wyjątkowym otoczeniem, ale przede wszystkim wyśmienitym jedzeniem. Codziennie Szef kuchni wraz ze swoją załogą kreują kulinarne arcydzieła, które trafiają na stoły gości tego nietuzinkowego miejsca. Listę z daniami dnia na poszczególny dzień tygodnia znajdziecie na Facebooku i Instagramie restauracji.

Restauracja Revel

W sercu Zatora znajduje się Restauracja Revel, znana z wyśmienitej kuchni włoskiej. Oprócz znakomitej, ręcznie wyrabianej pizzy według tradycyjnej receptury i wyśmienitych makaronów, Restauracja Revel zachwyca również domowymi obiadami. Jak poprzednio, informacje o daniu dnia znajdziecie na Facebooku i Instagramie restauracji. 

Bistro Cudawianki

Bistro Cudawianki to małe, przytulne miejsce usytuowane na zatorskim rynku przy ulicy Różanej 3. W menu znajdziesz pyszne domowe obiady, pierogi, krokiety oraz dania rybne. Bądź gotowy na codzienną dawkę dobrego smaku! Smacznie i kreatywnie każdego dnia! 🍽️ Danie dnia to idealny wybór dla miłośników niespodzianek kulinarnych! Informację o aktualnym daniu dnia znajdziesz na Facebooku

Restauracje z daniami dnia w Zatorze to nie tylko kulinarna przygoda, ale także sposób na odkrywanie nowych smaków i aromatów. Oferują one unikalne dania, często inspirowane sezonowymi produktami i lokalnymi tradycjami kulinarnymi. Daj się zaskoczyć! 😉

W tych miejscach zjesz danie dnia!

Obserwuj nas w social mediach!

  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz
    Picture of Patrycja Błaszczak

    Patrycja Błaszczak