Zimowa odsłona Energylandii - Winter Kingdom 2023! - Zator Turystyka

Zimowa odsłona Energylandii – Winter Kingdom 2023!

Park szykuje się do uruchomienia swojej zimowej odsłony, Winter Kingdom, która rozpocznie się już 25 listopada. To niepowtarzalna okazja, by doświadczyć magii zimy w jednym z największych parków rozrywki w Polsce! 😊

🌟 Największy Ogród Świateł w Polsce

Wkraczając do Winter Kingdom, przeniesiesz się do magicznej krainy, gdzie 5 000 000  migoczących światełek stworzy największy Ogród Świateł w Polsce. Każdy zakątek parku tętnił będzie blaskiem i magią.

🎄 Kilkunastometrowa choinka

Świąteczny nastrój gwarantowany! Nie może zabraknąć imponującej choinki, która stanie się sercem parku, otulając Was ciepłem świąt.

🎅 Spotkania z Mikołajem

Święty Mikołaj przenosi swoją siedzibę do Energylandii! Będzie na Was czekał z uśmiechem i upominkami. To doskonała okazja na rodzinne zdjęcia i chwile pełne magii.

⛸️ Lodowisko 

Zapnij łyżwy i poczuj radość z jazdy na lodzie na specjalnie przygotowanym lodowisku. To doskonała okazja do zabawy dla całej rodziny.

🏂 Snowtubing

Dla miłośników ekstremalnych wrażeń czeka snowtubing – zjazd na dmuchanych oponach po specjalnie przygotowanym torze. Śmiech i dobra zabawa gwarantowane!

🍪 Warsztaty zdobienia pierników

Na miłośników słodkich przyjemności czekać będą warsztaty zdobienia pierników. Stwórzcie własne arcydzieła i zabierzcie je ze sobą jako wyjątkowy świąteczny upominek!

🎁 Jarmark Bożonarodzeniowy

Znajdziecie tu również Jarmark Bożonarodzeniowy pełen świątecznych dekoracji, smakowitych przysmaków i wyjątkowych prezentów na wymarzone Święta.

Już od 25 listopada!

Z ponad 5 milionami świateł, Winter Kingdom staje się jednym z najbardziej widowiskowych miejsc w Polsce. Nowe dekoracje i zimowe scenki sprawią, że korzystanie z atrakcji parku będzie jeszcze bardziej ekscytujące! Zanurz się w magię zimowego Parku i pozwól, by te chwile stały się niezapomnianą częścią Twoich świątecznych wspomnień. Winter Kingdom w Energylandii to więcej niż zimowa kraina - to magiczne przeżycie dla całej rodziny. Poczuj świąteczny klimat i przenieś się wraz z elfami do krainy świętego Mikołaja! 🎅🌟

Obserwuj nas w social mediach!

  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz
    Picture of Patrycja Błaszczak

    Patrycja Błaszczak