Świąteczne szaleństwo: największy Ogród Świateł w Polsce! - Zator Turystyka

Archiwa

Świąteczne szaleństwo: największy Ogród Świateł w Polsce!

W tym sezonie, Święty Mikołaj postanowił sprawić wyjątkowe niespodzianki w Energylandii podczas Winter Kingdom 2023! Gdzie magiczna zimowa rozrywka otacza nas od 25 listopada do 21 stycznia. Park Roller Coasterów, europejski lider, przygotował niezwykłe przeżycia, które zaskoczą każdego gościa.

Zimowy sezon pełen świateł i emocji: Energylandia czeka na Ciebie!

Wchodząc na teren parku, już od pierwszych kroków otaczają nas aromatyczne pomarańcze, szmer papieru prezentowego, dźwięki kolęd i…17-metrowa choinka! Jej uroczyste odpalenie mogliśmy podziwiać w dniu otwarcia Zimowego Królestwa, czyli 25 listopada. Oprócz tego, na zakończenie odbyła się świąteczna parada.
Winter Kingdom to nie tylko atrakcje w postaci karuzel i roller coasterów, to prawdziwa moc zimowej zabawy. Mieniące się światełka, dekoracje – choinki, bombki, girlandy, różnego rodzaju pokazy, warsztaty i spotkania sprawią, że każdy odwiedzający poczuje magię świąt.
Szczególną atrakcją jest Największy w Polsce Ogród Świateł, gdzie aż 5 milionów światełek rozświetla każdy zakamarek parku, tworząc niesamowite iluminacje. Przechadzając się uliczkami parku, zwłaszcza po zmroku, możemy poczuć się jak w bajce.WINTER KINGDOM Energylandia

Bożonarodzeniowy Jarmark i snowtubing: rodzinna zabawa w Energylandii!

Bożonarodzeniowy Jarmark w małych drewnianych budkach kusi świątecznymi przysmakami i rozgrzewającymi napojami tuż przy wejściu do Smoczego Grodu. W parku znajdziemy również lodowisko oświetlone niczym w romantycznych filmach z bezpłatną wypożyczalnią łyżew.  A także zjazdy na dmuchanych pontonach (snowtubing), które dostarczają mnóstwo frajdy zarówno dzieciom, jak i dorosłym.
Wśród wielu atrakcji znajdziemy także warsztaty zdobienia pierników, ozdób świątecznych i pisania listów. Nie zabraknie również Świątecznego Mikołaja, który zdecydował się odwiedzić Zator. Jak również świątecznych pokazów odbywających się w Teatrze Egipt.
Musimy przyznać, że nam (redakcji Zator Turystyka) udało się poczuć świąteczny klimat. Wszystkie powyższe atrakcje, paleniska, przy których można było się ogrzać i oczywiście roller coastery sprawiły, że wyszliśmy z Energylandii z uśmiechami od ucha do ucha.
Koniecznie musisz to przeżyć! 🎡❄️

Komentarze

  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz