Najlepsze stoki narciarskie blisko Zatora. Sprawdź! - Zator Turystyka

Najlepsze stoki narciarskie blisko Zatora. Sprawdź!

Beskid Mały to doskonały wybór dla spragnionych białego szaleństwa turystów z każdej grupy wiekowej. Malownicze krajobrazy, stoki narciarskie dla początkujących i doświadczonych narciarzy oraz inne atrakcje, pozwolą spędzić miło czas i naładować akumulatory nawet podczas krótkiego wypoczynku.

Najlepsze stoki narciarskie Beskidu Małego

Są takie miejsca w Polsce, gdzie czas płynie wolniej, a przepiękna przyroda pozwala poczuć niesamowitą wolność. W okolicy Zatora każdy miłośnik sportów zimowych znajdzie mnóstwo ciekawych atrakcji.

Zachodnia Małopolska gwarantuje udany wypoczynek w sezonie letnim oraz zimowym. Dogodna lokalizacja Zatora pozwala korzystać nie tylko z atrakcji, które oferują pobliskie parki rozrywki, ale także cieszyć się urokami zimy oraz aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Gdzie spędzić miło czas na nartach lub snowboardzie? Z przyjemnością odpowiemy na to pytanie.

Stacja Narciarska Czarny Groń

Stacja Narciarska Czarny Groń w Rzykach pozwala do woli cieszyć się szusowaniem na stoku oraz oferuje dodatkowe atrakcje dla dużych i małych turystów. Cztery pięknie położone trasy narciarskie, możliwość skorzystania ze szkoły narciarskiej i wypożyczalni sprzętu narciarskiego oraz zapierające dech w piersiach, malownicze widoki gwarantują udany i bezpieczny wypoczynek. Na najmłodszych czeka tutaj przystosowana do jazdy na sankach oraz stawiania pierwszych kroków na nartach Polana Pingwina. Szukający mocnych wrażeń mogą skorzystać z jednego z największych w Polsce snowparków o powierzchni aż 23 800 m² oraz długości ponad 300 m. Stacja narciarska czynna jest do późnych godzin wieczornych, co pozwala w pełni nacieszyć się zimowym szaleństwem na stoku.

Stok narciarski Kocierz Hotel & Spa

Równie dużo atrakcji oferuje stok narciarski Kocierz Hotel & Spa niedaleko Andrychowa. Trasy zjazdowe i trasa biegowa, szkółka narciarska dla dzieci oraz osób dorosłych, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego – to tylko nieliczne z zalet tego stoku narciarskiego. Trasa zjazdowa jest sztucznie naśnieżana i ratrakowana, dlatego niezależnie od pogody, można tutaj korzystać z wszystkich uroków zimy.

Szklana Góra Ski Harbutowica

Szklana Góra Ski urzeka łagodnymi stokami z przepięknym widokiem. To idealne miejsce do nauki jazdy na nartach oraz rozpoczęcia sezonu zimowego na stoku, który pozwoli rozprostować zastane kości i zdobyć niezbędną na trudniejszych trasach kondycję. Miejsce urzeka malowniczymi widokami i oferuje wszystko, czego potrzeba małym i dużym fanom narciarstwa – doskonale utrzymane trasy zjazdowe, dwa wyciągi, możliwość nauki w profesjonalnej szkole narciarskiej, a także dostęp do wysokiej jakości sprzętu narciarskiego z wypożyczalni.

Zator to doskonała baza wypadowa, z której szybko i bez żadnych problemów dotrzemy na stok oraz miejsce sprzyjające błogiemu relaksowi.

Polecane obiekty

  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz
    Picture of Agnieszka Bies

    Agnieszka Bies

    Lekkie pióro, studnia pomysłów. Ciekawa możliwości social mediów, przechodzi przez kolejne kręgi wtajemniczenia. 🤗 "Jeśli chcesz zmieniać świat, weź do ręki pióro i pisz."~ Martin Luther