Kanał na YouTube, czyli o turystyce w Zatorze. i okolicy - Zator Turystyka

Kanał na YouTube, czyli o turystyce w Zatorze.

Musimy się do czegoś przyznać…

Przez ostatnie kilka miesięcy tworzyliśmy dla Ciebie pewną niespodziankę. Jak już mogłeś się dowiedzieć (albo i nie) z naszych social mediów, stworzyliśmy filmik o unikalnych noclegach blisko Energylandii. Zebraliśmy 10 niestandardowych obiektów – rzadko albo w ogóle wcześniej niespotykanych. A przy okazji nagrywania wideo wpadł nam do głowy pewien pomysł…

Otworzyliśmy kanał na YouTube!

Tak, tak dobrze czytasz. Co, prawda powstał on już jakiś czas temu. Lecz najpierw, przed ujawnieniem tej (jakże niezbędnej Tobie do życia 🤪) informacji – chcieliśmy, doszkolić się w owym temacie. To wcale nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka! Jednak, może sprawę youtubową zostawmy ekspertom.

Za to, my, ekipa zatorturystyka.pl, możemy pochwalić się, że od TERAZ  na NASZYM KANALE będą publikowane filmy:

  • top 5/10,
  • skróty z ważnych i ciekawych wydarzeń,
  • miejsca, które warto zobaczyć,
  • obiekty w Zatorze i okolicy ukazane od tzw. „kuchni”.

I WIELE, WIELE innych! Jednak nie chcemy (od razu) zdradzać wszystkich naszych pomysłów. Dozujemy wiadomości i pozostawiamy nutkę ciekawości. 🤪

A co, z tym filmem?

Wracając jeszcze do tematu wideo „10 unikalnych noclegów blisko Energylandii”. Co w nim znajdziesz? Czemu miałbyś go obejrzeć?
Przede wszystkim zobaczysz, że kreatywność i wyobraźnia ludzka nie zna granic! Poznasz 10 prawdziwie ORYGINALNYCH obiektów noclegowych znajdujących się nieopodal największego w Polsce parku rozrywki Energylandia. Od kontenerów, kowbojskich wozów, pociągów, indiańskich tipi, mongolskich jurt, namiotów, aż po kapsuły.

Psssttt. Wszystkie ukazane w filmie, miejsca, zostały opisane TUTAJ.

Poniżej podsyłamy link do filmu.

I, jak wrażenia? Będzie nam bardzo miło, jeśli podzielisz się w komentarzu swoją opinią! A jeśli masz pomysł na filmik – też pisz! Chętnie poznamy tematy, które Cię interesują!

 

  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz
    Picture of Marzena Czop

    Marzena Czop