Nowa strefa w Energylandii! Otwarcie AQUALANTIS! - Zator Turystyka

Nowa strefa w Energylandii! Otwarcie AQUALANTIS!

Mimo trwających wakacji Energylandia nie próżnuje i szykuje się do wielkiego otwarcia – Aqualantis. Nowa strefa jest już szóstą częścią tworzącą Park Rozrywki.

Zajmująca, aż 6 hektarów Aqualantis ze swą największą atrakcją Abyssus jest stylizowana na starożytne miasto Atlantis. Raz zalane wodą, czekało wieki na śmiałków, którzy odważą się odkryć tajemnice podwodnego świata. Tak teraz goście Energylandii będą mogli znaleźć się w roli odkrywców, sprawdzając, co do zaproponowania ma nowa, ogromna strefa Aqualantis. Uliczki królestwa oceanu zaprowadzą zwiedzających do flagowego roller coastera Abyssus, rodzinnej zabawy podczas przejażdżki EKIPA Light Explorers, kliku mniejszych karuzel dla młodszych gości oraz do nowo otwartych punktów gastronomicznych i stref wypoczynkowych, pokazu Aqua Jump i wielu więcej.

Otwarcie nowej strefy AQUALANTIS w Energylandii
Otwarcie nowej strefy AQUALANTIS w Energylandii

DWIE IMPREZY W JEDNYM DNIU

Wielkie otwarcie strefy Aqualantis zaplanowane jest na 14 lipca, czyli w dzień 7 URODZIN Energylandii. Odwiedzający będą mogli więc hucznie świętować kolejny rok działania Parku i poznać zupełnie nową, nieodkrytą jeszcze strefę – wraz z jej wszystkimi atrakcjami!

ZUPEŁNIE NOWA STREFA

Główną atrakcją Aqualantis jest Double Launch Coaster Abyssus. Nad jego konstrukcją czuwało ponad 200 osób. Maszyna złożona jest z 90500 części, co równa się ilości fragmentów budujących około 8 samochodów osobowych. Ten pokaźny roller coaster imponuje wielkością, osiągającą, aż 38 metrów wysokości i 1316 metrów przejazdu. Abyssus wyposażony jest w 2 magnetyczne wyrzutnie LSM. Gwarantuje to niezapomniane wrażenia z jazdy. Roller Coaster ważący prawie 7 ton rozpędza się do 100 km/h przy 5 inwersjach zapewniających przejażdżkę na 16 osób jednocześnie. Choć Abyssus jest umiejscowiony w sercu oceanicznej krainy, a jego budowa przypomina pompy to mimo wodnego krajobrazu i tryskającej wody nikt z pasażerów flagowca nie będzie mokry. Abyssus to zupełnie nowy rodzaj atrakcji, którego premiera wraz z całą strefą Aqualantis odbędzie się w 7 urodziny Energylandii.

Otwarcie nowej strefy AQUALANTIS w Energylandii
Otwarcie nowej strefy AQUALANTIS w Energylandii

EKIPA MA SWÓJ ROLLER COASTER

Energylandia ma w zanadrzu jeszcze więcej niespodzianek! 6 hektarowe Aqualantis to nie tylko Abyssus, ale i ogrom innych atrakcji. Szczególnie emocjonującą wiadomością jest pojawienie się w Parku roller coastera stworzonego we współpracy z EKIPĄ! Light Explorers to roller coaster typu boomerang poruszający się z prędkością 60 km/h. Zawrotna zabawa dla całej rodziny! Roller coaster porusza się do przodu i powraca tą samą trasą. Mogą bawić się na nim dzieci już od 100 centymetrów wzrostu. Czas przejazdu wynosi 70 sekund. Z tej okazji na stronie https://ekipa.energylandia.pl/ można kupić limitowane Coaster Boxy. Dostępne są zarówno w wersji elektronicznej, jak i limitowanej wersji kolekcjonerskiej.

NIE CZEKAJ! BAW SIĘ I ODKRYJ MAGICZNE AQUALANTIS

Już 14 lipca – w 7 urodziny Energylandii, okrywaj niezwykłe, podwodne miasto. 6 hektarów prawdziwej zabawy i radości, moc nowych atrakcji i widowisk. Więcej szczegółów na stronie: www.energylandia.pl

  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz
    Picture of Marzena Czop

    Marzena Czop