Namiot czy kamper? A może przyczepa? - Zator Turystyka

Namiot czy kamper? A może przyczepa?

Wakacyjny wypoczynek w ostatnich latach przybiera różnorodne formy. Domki, hotele, kuroty…

To wszystko w dalszym ciągu cieszy się dużą popularnością. Jednak to właśnie Kemping to coraz popularniejsza forma odpoczynku. Ekipa zatorturystyka.pl przygotowała specjalnie dla Ciebie miejsca, gdzie odpoczniesz w namiocie lub kamperze!

Namiot czy kamper? A może przyczepa?

Miejsc, w których możemy rozbić namiot w Polsce jest naprawdę sporo. Jeśli planujemy wybrać się w ustronne i dzikie miejsce, będziemy musieli zadowolić się standardem ograniczonym przede wszystkim do minimum. W Polsce jednak znajdziemy dużo wspaniałych miejsc, przystosowanych do rozstawienia namiotów. A szczególnie w Zatorze! Są to oczywiście pola namiotowe i biwakowe, posiadające zaplecze sanitarne i możliwość korzystania z prądu – odpowiednie warunki zapewnione!

Zastanówmy się… Czy warto wybrać taką formę podróżowania?

Odpowiedź brzmi – jak najbardziej! Tereny są ogrodzone, często dla najmłodszych turystów jest przygotowane wiele atrakcji na terenie kempingu. Jest to także odpowiednia forma wakacji, dla tych którzy planują trochę zaoszczędzić –  jest to zdecydowana przewaga kempingu nad wynajęciem pokoju w np. hotelu. Camping to rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł wreszcie naprawdę zbliżyć się do natury. 

Czysta swoboda i brak ograniczeń!

Zdecydowana większość miejsc zapewnia naprawdę duży luz! Dzięki czemu, obozowanie staje się czystą przyjemnością dla każdego. Kempingi to zdecydowanie pełen przygód sposób spędzania wakacji, a przy okazji także metoda, dzięki której możesz sporo zaoszczędzić. A może także w tym roku także Ty dołącz do miłośników spania pod campingiem? Nie martw się o nic, po prostu odpocznij w Dolinie Karpia i daj się porwać przygodzie i naturze!

I jak? Wybrałeś już miejsce, w którym odpoczniesz? Zapraszamy do Zatora!

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami i wydarzeniami? Zaobserwuj nas! Jesteśmy na Facebook’uInstagramie oraz na TikToku! Czekają na Ciebie konkursy, ale również bilety do okolicznych parków rozrywki z rabatami!

 

  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz
    Picture of Patrycja Błaszczak

    Patrycja Błaszczak