8 Urodziny Energylandii i zabawa aż do 23:00! Magic Night & Beach Party ponownie w Energylandii! - Zator Turystyka

8 Urodziny Energylandii i zabawa aż do 23:00! Magic Night & Beach Party ponownie w Energylandii!

Rozpoczęły się wakacje, a to oznacza niezapomniane chwile, zabawę i najgorętsze imprezy w roku! Energylandia doskonale o tym wie i po raz kolejny rusza z cyklem imprez Magic Night, połączonym z jedynym w swoim rodzaju Beach Party!

Bajeczna kraina roller coasterów po raz kolejny rozbłyśnie światłem nocnych iluminacji! Świetna zabawa, niezapomniane widoki i niezwykłe pokazy!

Wcześniej jednak, bo już w czwartek 14 lipca Park Rozrywki świętować będzie swoje 8 Urodziny! Z tej okazji nie zabraknie szampana dla Gości, wyjątkowego tortu oraz tysięcy gadżetów, które Park przygotował dla tych, którzy odwiedzą go właśnie w czwartek 14 lipca!

A co na Was czeka w nocnym wydaniu Energylandii? Wszystko wyjaśniamy poniżej!

Niezwykłe pokazy i 3 godziny zabawy gratis!

Magic Night w Energylandii to wakacyjne, co sobotnie wydarzenie pełne zabawy, nocnych pokazów i niezwykłych emocji! W tym roku odbędzie się aż 7 jej edycji, aby każdy chętny mógł zobaczyć i przeżyć te niezapomniane chwile. Pierwsza najgorętsza impreza w roku 2022 odbędzie się już 16.07, a następnie: 23.07, 30.07, 6.08, 13.08, 20.08 i 27.08. W tych dniach Park otwarty będzie od godziny 10, aż do godziny 23, co oznacza nie 10, a aż 13 godzin niesamowitej zabawy! To aż 3 godziny gratis dla każdego chętnego, w ramach jednego biletu wstępu! Co więcej, bilety te zamówić możecie już dziś na stronie https://ticket.energylandia.pl/ jak i w kasach biletowych, w dniu imprezy! Podczas trwania Magic Night każdy będzie miał niepowtarzalna okazję zobaczyć Park w nocnych barwach! Po raz pierwszy w historii Energylandii, po zmroku ruszy niesamowite młyńskie koło Wonder Wheel, z którego widać panoramę całego Parku i okolicy!  Podczas nocnej zabawy, w rytm muzyki i świateł, do dyspozycji Gości pozostają wszystkie 123 atrakcje Parku, ale także specjalnie przygotowane nowości wzbogacające ten wieczór o kolejne wspomnienia! W czasie trwania imprezy, wszyscy przybyli będą mogli podziwiać niesamowite pokazy, świetlne iluminacje roller coasterów, karuzel, a także wyjątkowo na tę okazję przygotowane show! Finałowym punktem sobotniej zabawy będzie jedyna w swoim rodzaju świetlna parada, a także spektakularny pokaz fajerwerków!

energylandia-magic-night
Energylandia

Beach Party

Niezwykłe pokazy, niezapomniane wrażenia i atrakcje Parku to nie wszystko! Podczas nocy Magic Night każdy z Gości będzie mógł wziąć udział w jedynym w swoim rodzaju Beach Party! Tutaj królować będzie muzyka, najlepsza zabawa i taniec, a to wszystko na terenie największego odkrytego aquaparku w Polsce! Tropikalny Water Park zamieni się tej nocy w miejsce największej imprezy. Baseny, plaża, leżaki i porywająca muzyka za sprawą najlepszych dj’ów! Scenerię jak z filmów już dziś możecie zobaczyć oczami wyobraźni, jednak poczuć to trzeba na własnej skórze, na co pierwszą okazję macie już w sobotę 16.07!

Panorama Energylandii za dnia zapiera dech w piersi, jednak po zmroku to miejsce nabiera zupełnie innych barw! Podczas Magic Night wszystko to zobaczyć możecie na własne oczy, a także poczuć atmosferę gorącej, letniej zabawy na największym Beach Party w Polsce! Sprawdź, jak wygląda najlepsza zabawa dla całych rodzin w Parku roller coasterów nr 1 w Europie i podaruj sobie najlepsze wspomnienia! Takiej nocy nie można przegapić!
FILM: https://youtu.be/9aIIvnXPWBk

  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz
    Picture of Patrycja Błaszczak

    Patrycja Błaszczak