Odmień wakacje z dziećmi. Wybierz noclegi z basenem! - Zator Turystyka

Archiwa

Odmień wakacje z dziećmi. Wybierz noclegi z basenem!

Plusk wody, czyli to, co dzieciaki lubią najbardziej.

 

Nie od dziś wiadomo, że dzieci uwielbiają zabawę w wodzie, szczególnie w upalne dni. Nieważne, czy jest to mały basenik w ogródku naszego domu, kąpielisko, morze, czy nawet ocean – dla najmniejszych jest to niezwykle ekscytujące wydarzenie. Milusińscy wręcz kochają taplanie, pluskanie oraz chlapanie w wewnątrz, jak i na zewnątrz. Niestety albo stety, w tym czasie ich kreatywność, a także wyobraźnia nie znają granic. Czego skutkiem są coraz to nowsze, ciekawsze i zaskakujące dla rodziców pomysły. Ot co!

O bezpieczeństwie na basenie.

Jednak, nie zawsze „genialne” plany dzieciaków wydają się, być takie piękne dla ich opiekunów. W naszej  – starszych, sprawujących nad nimi opiekę – kwestii pozostaje bezpieczeństwo pociech. To my, musimy o nie zadbać. Dlatego ważnym aspektem jest czujność, a także obserwacja. Nie powinniśmy zostawiać dzieci samych, kiedy bawią się w wodzie. Jak wiemy, wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do niechcianego, niebezpiecznego wypadku. Lepiej jest mieć nasze pociechy na oku. 😉

Kolejnym, godnym naszej uwagi aspektem jest oczywiście koło ratunkowe, czy kamizelka. Warto zadbać o wyżej wymienione akcesoria podczas przygotowań do szaleństwa w wodzie.

Rąbek tajemnicy…

Czytając  wpis, nasuwa nam się jedno pytanie: „Co Domki Słoneczne Wzgórze mają wspólnego z wodą i  basenem? Zanim jednak udzielimy odpowiedzi, to my zapytamy.

Z czym kojarzą się Domki Słoneczne Wzgórze?
Pierwsze, co przychodzi na myśl to słońce, piękna pogoda, cisza, spokój, a także relaks. Mówi się, że nasze pierwotne skojarzenia są tymi najlepszymi. Czy jest i tak w owym przypadku?

I tym razem intuicja nas nie zawiodła. Domki Słoneczne Wzgórze powstały po to, aby turysta przyjeżdżający do Zatora lub pobliskich miejscowości, mógł w spokoju odpocząć, a przy tym trochę poszaleć w okolicznych atrakcjach.

Co więcej, właściciele obiektu cały czas wymyślają nowe udogodnienia, tak by pobyt w ich apartamentach pozostał mile wspominany. Możemy zdradzić, że i na ten sezon przygotowali niespodziankę dla swoich Gości!  

Domki Słoneczne Wzgórze
Domki Słoneczne Wzgórze

Odmień wakacje z dziećmi. Wybierz noclegi z basenem!

Jak już wiemy z poprzednich wpisów, Domki Słoneczne Wzgórze, to miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi. Położone w cichej i spokojnej okolicy, gdzie rozpościera się widok na Beskidy. Warto również wspomnieć, że kompleks jest w całości ogrodzony, dzięki czemu Goście nie muszą martwić się o bezpieczeństwo własne, jak i swoich pociech. Dodatkowo dla naszych milusińskich zostały przygotowane huśtawki, piaskownice, zjeżdżalnie, boisko sportowe oraz trampolina. Wydawać, by się mogło, że osiągnęliśmy apogeum, tego, co może zaoferować obiekt. Jednak to nie wszystko…

Już w te wakacje na terenie Domków Słoneczne Wzgórze pojawi się basen z podgrzewaną wodą. Od tego momentu oferta wzbogaci się o całą strefę odpoczynku i relaksu. Zostanie stworzone miejsce, gdzie dzieci będą miały możliwość rozładowania swojej energii, a nieco starsi naładowania baterii na kolejne dni. Dlatego, właściciele obiektu mają nadzieję, że nie będzie on kojarzony ze spokojem i relaksem, tylko i wyłącznie ze względu na okolicę, ale i również –  z nowym basenem.

Jeśli, więc planujecie z wakacje z rodziną, dziećmi, czy znajomymi, a w dodatku uwielbiacie wodę, to nowoczesne apartamenty są właśnie dla Ciebie!   

PS A to nie koniec niespodzianek. Właściciele domków mają głowę pełną pomysłów, które mają nadzieję zrealizować w przyszłości. Czekajcie na kolejne informacje!

Komentarze

  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz