Energylandia Press 2022 - podsumowanie sezonu! - Zator Turystyka

Energylandia Press 2022 – podsumowanie sezonu!

W dniu dzisiejszym (28.10) miała miejsce konferencja prasowa w Energylandii podsumowująca sezon 2022.  Nie obyło się bez świetnych wystąpień artystycznych otwierających całe wydarzenie. Była muzyka, tańce, pokazy ognia a i nawet żonglowanie nożami.

park-rozrywki-energylandia-zatorNastępnie moglibyśmy obejrzeć wideo, które było skrótem, tego co działo się w zatorskim parku rozrywki w obecnym roku. A mają czym się pochwalić! Otarcie koła młyńskiego Wonder Wheel, strefy wodnej Bamboo Bay – co z kolei dało aż 17 nowości. Jak w ubiegłych sezonach odbyły się urodziny Energylandii, Magic Night czy Octoberfest i wiele innych ciekawychpark-rozrywki-energylandia-zator wydarzeń.

Jednak było coś niestandardowego… 10 mln gość! Ogromna liczba! A także akcja charytatywna #dobryhasztag.

Energylandia już dziś zaprasza na Winter Kingdom!

Jak poinformował Rzecznik prasowy Kris Kojder od 26 listopada aż do 8 stycznia Park w Zatorze zamieni się w niesamowicie bajeczną krainę, pełną świątecznej atmosfery – największy w Polsce ogród świateł. W małych, drewnianych budkach będzie można spróbować świątecznych smaków i rozgrzewających napojów, a w punktach gastronomicznych menu zimowego.  Do tego oświetlone lodowiska, snowtubing, czyli zjazdy dmuchanymi pontonami, warsztaty zdobienia pierników, bombek i kartek świątecznych. Nie zabraknie również świętego Mikołaja oraz specjalnych pokazów świątecznych.

park-rozrywki-energylandia-zatorDo dyspozycji Gości pozostaną także roller coastery, które niezmiennie będą wzbogacać swoich pasażerów o niesamowite widoki i wyjątkowe emocje! Miliony światełek widzianych z 53 metrowego koła młyńskiego Wonder Wheel to widok, który zapadnie w pamięci na długo każdemu odwiedzającemu Park w tym niezwykłym, zimowym okresie!

Co nowego?

Warto jeszcze dodać, że ulgowy bilet wstępu na Winter Kingdom kosztuje 79 zł, znów normalny 99 zł. Dodatkowo do stałej oferty zostanie wprowadzona Happy Hour, dzięki której bilety po godz. 15 będzie można kupić już za 49 zł – ulgowy i 59 zł – normalny.

 

Poniżej pełna fotorelacja:

  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz
    Picture of Agnieszka Bies

    Agnieszka Bies

    Lekkie pióro, studnia pomysłów. Ciekawa możliwości social mediów, przechodzi przez kolejne kręgi wtajemniczenia. 🤗 "Jeśli chcesz zmieniać świat, weź do ręki pióro i pisz."~ Martin Luther