Zrealizuj swój bon turystyczny! Lista zatorskich atrakcji! - Zator Turystyka

Baw się z bonem turystycznym! O rozrywce w Zatorze.

Zator. Z czym się kojarzy?

Niemal każdy odpowiedziałby – Energylandia – największy w Polsce park rozrywki. Niewątpliwie Zator jako miasto, głównie znane jest z owej atrakcji. Adrenalina, szaleństwo, dobra energia, wspaniałe, ciekawe wydarzenia, imprezy. A do tego kolorowe światła, muzyka, rollercoastery i karuzele. Jednym słowem MAGIA. Wszystko to, przyciąga turystów z naszego kraju, jak i zza granicy do Zatora i okolic.

Jednak Zator to nie tylko Energylandia. To również wiele innych intersujących i wartych zobaczenia miejsc.

Ale zaraz, zaraz…

Co z tym tytułowym bonem turystycznym? I jak do tego mają się atrakcje i rozrywka w Zatorze?

Wyjaśniamy!

Swój bon turystyczny możesz wykorzystać w różnoraki sposób do końca marca 2022 r. Istnieje specjalna lista obiektów, które akceptują taką formę płatności. To różnego rodzaju ośrodki.
Jest ich wiele, dlatego ekipa zatorturystyka.pl proponuje kupno biletu wstępu do zatorskich atrakcji! Zabierz dzieciaki na wakacje i poszalej w Zatorze! 

Jednak nie wiesz, które z nich akceptują płatność bonem turystycznym? Tracisz czas na przewijanie wszystkich ofert? A wyszukiwanie ich spędza Ci sen z powiek? 

Już nie musisz szukać! Poniżej znajdziesz listę zatorskich atrakcji, gdzie zapłacisz przyznaną Ci bonifikatą. Energylandia, mini zoo, park miniatur, warownia, paintball i wiele, wiele innych… – To właśnie tam zrealizujesz swój bon turystyczny!

Wszystkie wybrane  obiekty znalazły się na liście podmiotów uprawnionych do akceptacji bonu turystycznego – dzięki czemu, możesz wykorzystać do zapłaty za swój pobyt całość lub część wartości przyznanego bonusu.

No, to w drogę!

Dla tych, którzy nie zaznajomili się jeszcze z tematem bonów turystycznych…

To nowa forma wsparcia dla polskich rodzin w ramach kryzysu wywołanego na skutek pandemii COVID-19. Wynosi jednorazowo 500 zł na każde dziecko do 18 roku życia. Jak również to dodatkowe świadczenie, w formie uzupełnienia bonu, w wysokości 500 zł dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Czekamy na Ciebie! Widzimy się w Zatorze. 😎

Polecane obiekty

  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz
    Picture of Marzena Czop

    Marzena Czop