Otwarte nie tylko w sezonie. - Zator Turystyka

Otwarte nie tylko w sezonie.

Pora roku nie ma dla Ciebie znaczenia? Mieszkasz w Zatorze lub pobliskiej miejscowości? A może wybierasz się do Największego w Polsce Parku Rozrywki Energylandia? Szukasz, więc obiektów całorocznych, w których dobrze spędzisz czas?
Podpowiadamy!
W naszym wirtualnym poradniku turysty zobaczysz, gdzie w Zatorze i okolicach znajdziesz obiekty otwarte nie tylko w sezonie.

Na początku odpowiedzmy sobie na pytanie… Z czym się kojarzy Zator?

Bezsprzecznie – Zator będący małą miejscowością znany jest głównie z parków rozrywki, takich jak: Energylandia, czy Zatorland. Zastanówmy się więc, czy tylko tyle to miasto i jego okolice mają do zaoferowania? Odpowiedź brzmi: Nie! Znajdzie się, także chociaż jeden turysta, który nie ma ochoty na zabawę w parkach rozrywki

Co w takim razie robić? Jak zapewnić każdemu dobrą zabawę?

Oprócz okolicznych wesołych miasteczek znajdziemy muzea, czy też inne atrakcje, które są otwarte cały rok.
Z pewnością – każda pora roku jest dobra na zwiedzanie. Co oprócz wcześniej wymienionych atrakcji? Jeśli lubisz aktywnie spędzać czas, to niewątpliwie zainteresują Cię różnego rodzaju rowerki wodne, kajaki, korty tenisowe, paintball, a może nawet lodowisko. Załóżmy, że jednak stawiasz na rekreację? Z nią również nie będzie problemu! Dlatego, też proponujemy wypad na basen, do zamku, muzeum, czy mini zoo, gdzie będziesz miał możliwość zobaczyć, jak i również nakarmić, specjalnie przygotowanym pokarmem różne gatunki zwierząt… Tych bardziej czy też mniej znanych.

Nieodpowiednia pogoda nie ma znaczenia!

Wiele obiektów działających cały rok jest przygotowanych niepogodę. Możemy się schronić pod okolicznymi daszkami, a wiele atrakcji na terenie danego obiektu jest ogrzewanych. A nawet atrakcje mają swoje własne restauracje, w których będziesz mógł nie tylko się ogrzać, ale również zjeść dobry posiłek. Przecież nikt z nas nie chce marznąć.

Ciężko wyszukać po mapie, dlatego odwiedź nasz wirtualny przewodnik!

Z myślą o Tobie przygotowaliśmy wirtualny poradnik turysty, w którym znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz. Zaczynając od obiektów całorocznych, kończąc na sezonowych. U nas dowiesz się, gdzie zobaczysz wszelkie atrakcje, dostępne obiekty noclegowe z różnymi udogodnieniami, wydarzenia z Zatora, ale także i z jego okolic. Wszystko po to, aby umilić Ci czas. Wszystkie najlepsze oferty, zebrane w jednym miejscu.

Znajdziesz nas na Facebook’u i Instagramie

Zobacz obiekty otwarte cały rok:

  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz
    Picture of Patrycja Błaszczak

    Patrycja Błaszczak