Niecodzienne wrażenia w Zatorze i okolicach - Zator Turystyka

Niecodzienne wrażenia w Zatorze i okolicach

Szukasz niecodziennych aktywności? Lubisz zastrzyk adrenaliny? Zator to świetne miejsce dla Ciebie! Te propozycje przygotowaliśmy z myślą o Tobie!

Poczuj klimat Dzikiego Zachodu

Western Camp Resort w Zatorze to miejsce stylizowane na klasyczną westernową wioskę z amerykańskiego Dzikiego Zachodu. Jeśli masz chęć spędzić noc w nietypowych warunkach, do Twojej dyspozycji są indiańskie tipi oraz kowbojskie wozy! Dużą zaletą tego miejsca jest bliskość największego w Polsce Rodzinnego Parku Rozrywki Energylandia, gdzie zabrać Was może specjalny pociąg! Plenerowe seanse kinowe, specjalnie przygotowane pola ogniskowe i wiele więcej na wyciągnięcie ręki!

Ponad 30 metrów nad ziemią, 470 metrów długości

To cechy charakterystyczne najbardziej spektakularnej Tyrolki w Polsce! Coś w sam raz dla poszukiwaczy potężnej dawki adrenaliny. Atrakcja powstała na terenie najpiękniejszego akwenu w okolicy – Balatonu w Trzebini. 470 metrów długości, 33 metry wysokości i 2 równoległe tory, abyś mógł dzielić się wrażeniami z bliskimi.

Podniebna podróż

Marzyłeś kiedyś o tym, aby wznieść się w powietrze niczym ptak? Z M-Air Poland to możliwe!  Lot widokowy nad Jeziorem Mucharskim, Tatrami, Krakowem, Babią Górą czy Energylandią, lub jeśli pragniesz zobaczyć jeszcze więcej – istnieje możliwość zorganizowania lotu w każdy zakątek Polski! Lot widokowy nad piękną, górską okolicą to nie tylko pomysł na wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby, ale także oryginalny sposób, aby uświetnić ważne wydarzenie rodzinne (np. wesele) lub imprezę integracyjną dla firmy, szkolenie czy konferencję.

Najszybszy i największy mega Couster w Europie

Mowa oczywiście o Hyperionie w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia! Osiąga on zawrotną prędkość 142 km/h a przy pierwszym spadku ma 80 metrów wysokości! Liczne zwroty, maksymalna prędkość przy zakrętach i pikowaniu w dół oraz niespodziewane efekty grawitacyjne gwarantują niezapomniane wrażenia!

Quady w Zatorze

Quady Zator-Fabryka Przygody to wypożyczalnia quadów oraz wycieczki na quadach z przewodnikiem. Podczas wycieczki zabiorą Cię na jedno, dwu lub trzygodzinną wyprawę zakończoną ogniskiem z pieczeniem kiełbasek. Dla spragnionych mocniejszych wrażeń mają wariant wyprawy całodniowej lub wyprawy nocnej. Na każdej z wycieczek czeka na Ciebie zabawa, szczypta adrenaliny i piękne widoki. Błotne SPA w gratisie 😉

Jeśli jesteś ciekaw innych fajnych miejsc, zapraszamy na naszego Facebooka, gdzie na bieżąco publikujemy różne ciekawe obiekty!

Polecane obiekty

  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz
    Picture of Patrycja Błaszczak

    Patrycja Błaszczak