Myślisz o jesiennym wypadzie do parku rozrywki Energylandia? - Zator Turystyka

Myślisz o jesiennym wypadzie do parku rozrywki Energylandia?

Myślisz o jesiennym wypadzie do parku rozrywki Energylandia, ale zastanawiasz się czy pogoda będzie sprzyjać?

Większość z nas planuje zapewne wycieczkę do parku rozrywki na ciepły i słoneczny dzień. Jednak niektóre rzeczy są zupełnie niezależne od nas…

Jednak nie musisz się zamartwiać! Park jest czynny niezależnie od pogody. W przypadku delikatnych opadów atrakcje są dostępne dla Gości. Na wejściu przy deszczowej pogodzie, Ty i Twoja rodzina lub znajomi dostaniecie darmowe, kolorowe pelerynki przeciwdeszczowe. Atrakcje są zamykane tylko i wyłącznie na czas trwania burz, czy też intensywnych opadów. W sezonie jesiennym nie skorzystasz tylko z Water Parku, który jest otwarty wyłącznie przy korzystnych warunkach atmosferycznych (wyłącznie w godzinach pozwalających na korzystanie z tej atrakcji).

Warto jednak zabrać ze sobą ciepłe czapki, bo przy pędzącym 142 km/h  Hyperionie można się przewiać…

Kolejnym aspektem są tematyczne widowiska, które odbywają się nie tylko w sezonie. W okresie jesienno-zimowym znajdziesz wiele tematycznych wydarzeń, które przyciągają spragnionych adrenaliny gości. O takich, zbliżających wydarzeniach informujemy na bieżąco.

Wszelkie szczegóły znajdziesz w zakładce wydarzenia, lub w poradniku turysty. O takich pisaliśmy tutaj: 

I jak? Czy dałeś się już przekonać, że pogoda nie popsuje Wam dobrej zabawy? Odwiedź koniecznie Zator, skorzystaj z naszej bazy aby wybrać idealny nocleg blisko Energylandii!

W naszej bazie turystycznej, znajdziesz wszystko co jest potrzebne do udanego wypoczynku blisko Energylandii czy Zatorlandu. Poznaj różne przedziały cenowe, opcje, wybieraj w udogodnieniach oraz lokalizacje, które na pewno przypadną Ci do gustu! Skorzystaj z zatorskiej bazy turystycznej i daj się porwać na urlopie.

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami i wydarzeniami? Zaobserwuj nas! Jesteśmy na Facebook’uInstagramie oraz na TikToku! Czekają na Ciebie konkursy, ciekawostki z parku rozrywki Energylandia oraz okolicznych atrakcji, ale także najświeższe wydarzenia! !Myślisz o jesiennym wypadzie do parku rozrywki Energylandia?

  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz
    Picture of Patrycja Błaszczak

    Patrycja Błaszczak