Majówka „pod dachem” w Zatorze, czyli nasze propozycje na niepogodę - Zator Turystyka

Majówka „pod dachem” w Zatorze, czyli nasze propozycje na niepogodę

Pogoda w maju lubi jeszcze czasem zaskoczyć, dlatego dzisiaj podpowiadamy, co robić w Zatorze podczas deszczu czy zimna. Zawsze warto mieć jakiś plan zapasowy!

Kręgle w Alter MOLO

Może mały turniej w kręgle z przyjaciółmi? Zainteresowane osoby wystarczy, że zadzwonią do klubu, aby zarezerwować tor. W alter MOLO, oprócz tego znajdziesz także pyszne jedzenie, kolorowe i autorskie drinki, muzykę oraz bilard. Masa atrakcji w sam raz na deszczowe popołudnie!

Bumper Ball w Molo Resort

Bumper ball to w pełni bezpieczna zabawa, podczas której możesz skakać, turlać się, przewracać i zderzać z innymi graczami. W taki mecz piłki nożnej jeszcze nie graliście! Kule mocowane są na uczestnikach za pomocą wewnętrznych pasów naramiennych.

Jest to świetne rozwiązanie, nawet przy niekorzystnych warunkach pogodowych, bo całość rozgrywana jest pod namiotem. Naprzeciw siebie stają dwie drużyny, po maksymalnie pięciu zawodników. To kolejna ciekawa propozycja na spędzenie czasu z przyjaciółmi – kto nie lubi odrobiny rywalizacji? 

Figlopark w Andrychowie

Coś w sam raz dla rodziców! Spotkasz tu nie tylko dobrą zabawę, ale i rodzinną atmosferę, bezpieczeństwo i mnóstwo uśmiechniętych, małych buziek. Na miejscu znajduje się także specjalna, wydzielona strefa dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Fadolandia w Wadowicach

To kolejna nasza propozycja z myślą o rodzicach. Miejsce, gdzie możesz przenieść się w Krainę Fantazji, Radości i Śmiechu. Moc zabawy, dużo ruchu, kolorowe wnętrze, szybkie zjazdy, kąpiel w kulkach i salki pełne urodzinowego konfetti ze specjalnymi gośćmi z bajkowego świata. Oprócz tego gry i zabawy, kolorowe charakteryzacje, stroje jak w teatrze i baloniki jak zwierzątka. A dla mamy i taty chwila wytchnienia przy dobrej kawie! 😉

Zator to idealne miejsce na spędzenie majówki dla takiego Turysty jak Ty!

Polecane obiekty

  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz
    Picture of Patrycja Błaszczak

    Patrycja Błaszczak