Gdzie zabrać dzieci, aby się nie nudziły? - Zator Turystyka

Gdzie zabrać dzieci, aby się nie nudziły?

Zastanawiasz się co robić w Zatorze, gdzie zabrać dzieci żeby się nie nudziły?

Podpowiadamy, przeczytaj poradnik turysty i poznaj okoliczne atrakcje (+ 30 km od Zatora).

Energylandia

Ten rodzinny park rozrywki z pewnością zdecydowanie dostarczy Wam wielu wrażeń na cały dzień, a nawet i więcej, ale co zrobić kiedy go już odwiedziliśmy?

Ruszaj do Zatorlandu!

To kolejny zatorski park rozrywki, tym razem z ruchomymi dinozaurami, ogromnymi owadami, mitycznymi stworzeniami i klasycznym lunaparkiem. Chcesz poznać Dinozaury? Na terenie o powierzchni 20 ha można spotkać ponad 100 ruchomych dinozaurów, ponadto 28 ruchomych owadów i 45 postaci oraz scenek mitologicznych. W każdym z Parków oprócz gigantycznych figur znajduje się wiele dodatkowych atrakcji – łącznie jest ich ponad 60.

Park Miniatur w Inwałdzie

Owarty 19 maja 2007 roku park miniatur o powierzchni 7,5 ha. Co możemy tam zobaczyć?
Świątynia Akropolu, Koloseum, Krzywa Wieża w Pizie, Bazylika św. Piotra na Watykanie, Statua Wolności, Wielki Mur Chiński, Wieża Eiffla, Łuk triumfalny, Big Ben, Sfinks i piramidy Biały Dom, Mount Rushmore, Kompleks wenecki – bazylika św. Marka, plac św. Marka, dzwonnica św. Marka, Partenon, Zamek w Malborku, Sukiennice w Krakowie.

Większość miniatur została zbudowana w skali 1:25. W Parku znajdują się również atrakcje lunaparkowe, m.in.: Sala Wielkich Klocków, Plac Zabaw, Auto Scooter, Diabelski Młyn, łódź piracka, małpi gaj, kolejka widokowa Farma, karuzela Beczułki, Egipt Horror Show, spływ Dzika Rzeka, Laser Arena i kino 5D.

Apilandia

Apilandia to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie poprzez naukę i zabawę odkryjesz największe tajemnice świata pszczół! Interaktywne Muzeum Pszczelarskie znajdujące się w Kleczy Dolnej. Ekspozycja prezentowana jest za pomocą różnorodnych technologii multimedialnych, interaktywnych instalacji oraz animacji poglądowych. Sale muzealne umiejscowione są w odrestaurowanych zabytkowych podziemiach, które doskonale spełniają funkcję działającą na wyobraźnię odwiedzających; tworzą niezapomniany klimat miejsca.

Mamy nadzieję, że znalazłeś odpowiednie miejsce dla swojej rodziny! Ruszaj na przygodę.

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami i wydarzeniami? Zaobserwuj nas! Jesteśmy na Facebook’uInstagramie oraz na TikToku! Czekają na Ciebie konkursy, ale również bilety do okolicznych parków rozrywki z rabatami!

  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz
    Picture of Patrycja Błaszczak

    Patrycja Błaszczak