Bon turystyczny, gdzie i do kiedy wykorzystać? - Zator Turystyka

Bon turystyczny, gdzie i do kiedy wykorzystać?

Zbliża się jesień, skończyły się wakacje i czas do szkoły! Ale masz także coraz mniej czasu zostało do wykorzystania bonu turystycznego. Sprawdź co musisz o nim wiedzieć!

Czy będzie nowy bon turystyczny 2022?

Bon turystyczny jest ważny do 30 września 2022, choć początkowo miał obowiązywać krócej. Jednak już w grudniu 2021 prezydent Andrzej Duda podpisał nową ustawę covidową, która wydłużyła działanie Polskiego Bonu Turystycznego aż do końca września br.

Gdzie można wykorzystać bon?

Bon turystyczny wykorzystasz w wszelkich noclegach honorujących płatność bonem czyli  możesz go więc wykorzystać, na pobyt w hotelu, pensjonacie, campingu czy gospodarstwie agroturystycznym, ale także w okolicznych parkach rozrywki (psst! Jednak nie wiesz, które z nich akceptują płatność bonem turystycznym? Tracisz czas na przewijanie wszystkich ofert? A wyszukiwanie ich spędza Ci sen z powiek? Poniżej znajdziesz atrakcje, oraz noclegi z bonem turystycznym!)

Dla kogo?

Z bonu turystycznego skorzystasz, jeśli posiadasz co najmniej jedno dziecko do 18 roku życia. Na każde dziecko przysługuje jeden bon w wysokości 500 zł. Na dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności przysługuje więcej, bo aż 1000 zł.

Odwiedź Zator

Zapraszamy do Zatora! Wpadnij w okolice Doliny Karpia. Poszalej na roller coasterach w największym w Polsce parku rozrywki Energylandia. Poznaj się z dinozaurami w Zatorlandzie. I złap słynnego, historycznego karpia zatorskiego w pobliskich, malowniczych stawach. Jednak to nie wszystko co ma do zaoferowania Zator. Przekonaj się sam, korzystając z naszej bazy, która ułatwi Ci wyszukiwanie wszelkich atrakcji!

I jak? Znalazłeś już idealne miejsce, w którym wykorzystasz swój bon? Jeszcze szukasz? Zobacz pozostałe obiekty z naszej bazy! Śpiesz się, czasu zostało coraz mniej!

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami i wydarzeniami? Zaobserwuj nas! Jesteśmy na Facebook’uInstagramie oraz na TikTokuCzekają na Ciebie konkursy, ciekawostki z parku rozrywki Energylandia, ale także najświeższe wydarzenia!

 

  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz
    Ola Martyna

    Ola Martyna

    Doświadczony przewodnik muzealny, a także znawca okolicznych terenów, które odkrywa za pomocą jazdy konnej lub motocykla. Miłośniczka roślin i zwierząt co objawia się pokaźną kolekcją egzotycznych roślin kolekcjonerskich oraz trzema psami.