Study Tour w Parku Rozrywki Rabkoland już w dniach 9-11 września! - Zator Turystyka

Study Tour w Parku Rozrywki Rabkoland już w dniach 9-11 września!

9 września br. Park Rozrywki Rabkoland zorganizuje Study Tour dla właścicieli i pracowników biur podróży, touroperatorów, a także przewoźników i osób związanych z branżą turystyczną. Podczas Dni Otwartych, które odbędą się w weekend 10-11 września, osoby pracujące w branży turystycznej będą mogły spędzić dzień w Rabkolandzie z całą rodziną!
Trzy lata temu Park Rozrywki Rabkoland, który istnieje już od ponad 30 lat, przeszedł gruntowną modernizację. To właśnie wtedy, oprócz znaczących zmian w infrastrukturze, “narodził się” znany wszystkim odwiedzającym Krucabomba – najbardziej rozpoznawalny bohater parku, a także cała narracja i niesamowite historie, które stały się częścią parku i tworzą klimat tego miejsca.
Rabkoland stale się rozwija, a oprócz nowych stref, co roku pojawiają się w nim nowe atrakcje. Miejsce to jest dedykowane dzieciom do 12 roku życia, jednak w żadnym innym parku rozrywki w Polsce nie znajdziemy tylu atrakcji dla najmłodszych dzieci (już od 1. roku życia!), jak właśnie w Rabkolandzie. Przekonać będą się mogli o tym pracownicy branży turystycznej, których zarząd parku zaprasza na Study Tour oraz Dni Otwarte.

Piątek, 9 września – Study Tour

W piątek park rozrywki zaprasza wszystkie osoby z sektora turystyki, właścicieli i pracowników biur podróży oraz touroperatorów. Całość rozpocznie się od przywitania gości przez zarząd i oprowadzenia po obiekcie. Następnie w Warsztacie Krucabomby zostanie przedstawiona oferta dla grup zorganizowanych, prezentacja warsztatów edukacyjnych, systemu rozliczeń z organizatorami turystyki oraz propozycje współpracy dla biur podróży i pośredników.
Rabkoland, poza niesamowitymim atrakcjami, tworzy także magiczny klimat dzięki prowadzonej przez siebie spójnej narracji dotyczącej różnych historii, postaci, stref a także atrakcji. Dlatego po przerwie kawowej goście będą mogli zapoznać się z nową historią „Jak powstał Rabkoland”, bohaterami parku oraz poznać plany rozwoju na kolejne lata.
Aby każdy osobiście mógł przekonać się, jak tworzona narracja przekłada się na rzeczywistość, organizatorzy zaplanowali czas wolny, podczas którego goście otrzymają vouchery do strefy gastronomicznej oraz będą mogli skorzystać z atrakcji.
Rabka-Zdrój to jednak nie tylko Rabkoland, ale także inne ciekawe miejsca, np. zrewitalizowany Park Zdrojowy z tężniami. Goście będą mieli okazję zwiedzić go z przewodnikiem. Następnie zostaną rozdane pakiety pożegnalne oraz broszury.
Aby dostać się na wydarzenie, uczestnicy mogą skorzystać z autobusu, który wyruszy z Krakowa w piątek, ok. godz. 8:30, a po wydarzeniu odwiezie ich w to samo miejsce. W przypadku zebrania się dużej grupy z Nowego Sącza, transport z tego miasta również zostanie zorganizowany. Zmotoryzowani powinni stawić się w parku o godz. 10:00.
Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zgłosić swój udział poprzez wypełnienie formularza kontaktowego do 5 września.

Sobota i niedziela, 10-11 września – Dni Otwarte Parku Rozrywki Rabkoland

W weekend Rabkoland ponownie zaprasza wszystkie osoby związane z branżą turystyczną na Dni Otwarte. Na każdego, kto poprawnie wypełnił i wysłał formularz zgłoszeniowy, czekać będą do odbioru w Biurze Obsługi darmowe bilety dla całej rodziny oraz voucher gastronomiczny na poczęstunek, a także pakiet gadżetów i broszur informacyjnych. Jest to więc doskonała okazja do dokładniejszego zapoznania się z ofertą parku dla tych, których ciekawość zostanie w piątek zaledwie pobudzona – mnogość atrakcji Rabkolandu sprawia, że najlepiej poświęcić na wizytę cały dzień!
Co więcej, zarówno w sobotę, jak i niedzielę, o godz. 13:00 w Warsztacie Krucabomby odbędzie się spotkanie z osobami zainteresowanymi ofertą oraz krótka prezentacja. Jest to więc dobra okazja do zdobycia wiedzy w pigułce dla tych, którzy z różnych powodów nie będą mogli pojawić się na piątkowym Study Tour.
Aby wziąć udział w Dniach Otwartych, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy do 8 września.
Wszystkie osoby z branży turystycznej, które chcą odwiedzić Rabkoland, proszone są o kontakt z organizatorami poprzez wysłanie e-maila na adres: info@rabkoland.pl lub telefonicznie pod nr tel.: +48 601 436 920, dzięki czemu otrzymają formularz zgłoszeniowy i zadeklarują chęć udziału w wydarzeniu.
  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz
    Patrycja Błaszczak

    Patrycja Błaszczak