Wakacje w Harmony Hostel! Noclegi blisko Energylandii! - Zator Turystyka

Harmonijne wakacje równa się udany pobyt! – Harmony Hostel

Chwila wytchnienia…

Wakacje, cisza, spokój i relaks. Czego chcieć więcej? Odpoczynek z dala od zgiełku miasta i tłumu ludzi. Piękna pogoda, słońce, a do tego śpiew ptaków. Brak zmartwień, zero stresu i przede wszystkim CZAS. Nie trzeba się nigdzie spieszyć, można poleniuchować. Kubek z kawą, czy herbatą, dobra książka… Miejsce do siedzenia, czy to pod drzewem w cieniu, czy na leżaku dla tych, co się lubią opalać. Brzmi jak dobra bajka i jedno z naszych najskrytszych marzeń… Przecież niemal każdy z nas pragnie chwili wytchnienia, resetu i zatrzymania…

Przebodźcowani.

W dzisiejszych czasach napływa do nas wiele bodźców. Telefony, laptopy, smartfony, wiadomości, maile, newsy – to wszystko wpływa na nasze samopoczucie. Jednym słowem jesteśmy przebodźcowani. Dlatego często potrzebujemy odpoczynku. Myśląc, a później planując nasz urlop, zwróćmy szczególną uwagę na miejsce, do którego się udajemy. Jeśli pragniesz relaksu, wiadome jest to, że nie wybierzesz noclegu koło, którego codziennie przewijają się tłumy ludzi. A jednak może nachodzi Cię refleksja, że ciekawą opcją, byłaby jakakolwiek forma rozrywki? 

Idealne połączenie.

Połączmy, więc ciszę, spokój z szaleństwem i przygodą. Hmm … sami musimy przyznać – autorzy wpisu – brzmi nierealnie. Lecz i ku naszemu zaskoczeniu – da się! Idealne rozwiązanie wymyśliła właścicielka Harmony Hostel, jednego z zatorskich obiektów noclegowych.
Hostel ten znajduje się w centrum miasta Zator nieopodal największego w Polsce parku rozrywki. Tak naprawdę, zaledwie krótki spacer dzieli nasz potencjalny nocleg od Energylandii. Położenie obiektu wydaje się nie sprzyjać relaksowi w spokoju. Nic bardziej mylnego!

Harmonijne wakacje równa się udany pobyt.

Skoro lokalizacja Harmony Hostel sprzyja rozrywce, nasuwa się pytanie: „Gdzie ten odpoczynek w ciszy?” Właścicielka obiektu wszystko dokładnie przemyślała… Stworzyła jasne, harmonijne wnętrza, które sprzyjają wyciszeniu. A dookoła budynku powstał duży ogród, gdzie znajdziemy miejsce do siedzenia z kubkiem wyżej wspomnianej kawy, czy herbaty. Jednak to NIE WSZYTSKO! W tym roku wybudowano dużą altankę z miejscem do grillowania! A do tego została zamontowana huśtawka. Ponad to miejsce to jest zadaszone, dlatego i niesprzyjające warunki pogodowe nie są nam straszne.

Jak widzisz – wszystko zostało dokładnie przemyślane. Jeśli, więc wybierasz się na wakacje do Zatora, chcesz zaczerpnąć odrobiny szaleństwa, ale jednak potrzebujesz zrelaksować się w ciszy, to Harmony Hostel jest IDEALNY  dla Ciebie! 

  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz
    Picture of Marzena Czop

    Marzena Czop