Festiwal Etnomani 16 lipca 2023 - Zator Turystyka

Archiwa

Festiwal Etnomani 16 lipca 2023

Muzeum Małopolski Zachodniej wraz z Załogą Festiwalu Etnomania, zaprasza na 11 edycję!
Festiwal odbędzie się na ternie Parku Etnograficznego Krakowiaków Zachodnich w Wygiełzowie, dnia 16 lipca o godz. 11:00-19.00.

Festiwal to warsztaty, targi, koncerty, pokaz mody, etnoinstalacje i prezentacje, Strefa dla dzieci, Strefa Smaku i Relaksu oraz wiele innych atrakcji.

Będziecie mogli wziąć udział w ponad 30 warsztatach i pokazach, do tego zobaczyć pokaz ETNOmody, wziąć udział w koncertach, zobaczyć, poznać i zakupić wspaniałe rzeczy na stoiskach blisko 150 wystawców rzemiosła, wyselekcjonowanego rękodzieła i etnosmaków, zaangażować się w przestrzenne etnoinstalacje, spędzić dobrze czas w strefie dzieci, w strefie relaksu wypocząć w cieniu chat, piknikując i pysznie jedząc, a do tego wystawy, koncerty i mnóstwo innych ETNOatrakcji!

Podczas ETNOmanii pokazujemy jak tradycja dziś żyje, bawi, inspiruje – w malowniczej scenerii skansenu, w bliskości z naturą i kulturą, w radosnej, rodzinnej atmosferze. W tym roku towarzyszyć nam będzie w sposób szczególny temat DOMu – tradycji uDOMowionej, DOMu w tradycji.

Partner Główny:

-Muzeum Małopolski Zachodniej w Wygiełzowie
-Województwo Małopolskie

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

Partnerzy:
Kraina Podkowca/Beskid PodkowcaIossiFeliceaCzasdzieci.pl– Wszystkie atrakcje Festiwalu są bezpłatne, obowiązuje jedynie bilet wejścia do skansenu!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1790245801371487

  • Artykuł sponsorowany

Komentarze

  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz