Zapraszamy was na zwiedzanie wschodnich 'rubieży'. Zjeżdżamy do Andrychowa, by udać się w kierunku papieskiego miasta - Wadowic. Za Wadowicami czeka nas bardzo urokliwy, pofałdowany teren ze sztucznym jeziorem Mucharskim w tle. Po 30 kilometrach czai się pierwsza trudność czyli podjazd na Grzechynię, z którego zjeżdżamy w kierunku najdłuższej wsi w Polsce - Zawoi. W Zawoi skręcany w prawo na przełęcz Przysłop. Na jej szczycie znajduje się okazała wieża widokowa, z której można zobaczyć wiele pasm górskich. Dalej czeka nas zjazd i trochę mniej wymagającego terenu. Na 90 kilometrze wjeżdżamy niezbyt trudną przełęcz Hucisko. Kierujemy się w stronę Żywca. Setny kilometr naszej wyprawy to znana z Tour de Pologne premia górska 3 kategorii - Rychwałdek, z której można rzucić okiem na Beskid Żywiecki. Na koniec zostaje nam podjazd do hotelu Kocierz Hotel & SPA, który pokonujemy w rozjazdowym tempie.
Dodaj opinię