Noclegi z akceptacją bonów turystycznych w Zatorze i okolicach Zatora

Zatorskie noclegi z bonem turystycznym

Masz do wykorzystania bon turystyczny? Chcesz miło i przyjemnie spędzić czas z rodziną w okolicach Zatora? Jednak szukanie obiektów noclegowych spędza Ci sen z powiek? A w dodatku takich, które akceptują wyżej wymieniony bon? Tracisz czas na przewijanie wszystkich ofert?

Czego szukasz?

Wyszliśmy naprzeciw Twoim oczekiwaniom! Nieważne, czego szukasz. Czy jest to domek, hotel, hostel, kwatera prywatna, apartament, a nawet willa? Ekipa zatorturystyka.pl już o to zadbała. Zebraliśmy je wszystkie w jednym miejscu na naszym portalu w zakładce noclegi  “Bon Turystyczny”.
Wszystkie wybrane  obiekty znalazły się na liście podmiotów uprawnionych do akceptacji bonu turystycznego – dzięki czemu, możesz wykorzystać do zapłaty za swój pobyt całość lub część wartości przyznanego bonusu.

Okazja czas start! 

Jak każdy z nas wie, nastały ciężkie czasy dla branży turystycznej. Dlatego wykorzystaj okazję. Zapłać za rodzinne wakacje przyznanym Ci bonem turystycznym i przyczyń się do wsparcia polskiej turystyki! Skorzystaj z naszej wygodnej wyszukiwarki. Szybko i skutecznie znajdź obiekty noclegowe w Zatorze, gdzie będziesz mógł wykorzystać przyznaną bonifikatę! 

Dla tych, co jeszcze nie wiedzą…

PS Dla niewtajemniczonych Bon turystyczny to nowa forma wsparcia dla polskich rodzin w okresie kryzysu gospodarki wywołanego przez pandemię COVID-19. Wynosi jednorazowo 500 zł na każde dziecko do 18 r. życia oraz jedno dodatkowe świadczenie w formie uzupełnienia bonu, w wysokości 500 zł dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności.

To dokument elektroniczny uprawniający do płatności za usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne realizowane przez przedsiębiorcę turystycznego lub organizację pożytku publicznego na terenie kraju do końca marca 2022 roku.

Wystarczy zarejestrować się w serwisie PUE ZUS i wygenerować swój indywidualny kod.

Poniżej przedstawiamy, więc obiekty noclegowe w okolicach Zatora, gdzie za pobyt zapłacisz owym bonem turystycznym!

Polecane obiekty

  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz
    Picture of Zator Turystyka

    Zator Turystyka