Archiwa

Zatorskie noclegi z bonem turystycznym

Masz do wykorzystania bon turystyczny? Chcesz miło i przyjemnie spędzić czas z rodziną w okolicach Zatora? Jednak szukanie obiektów noclegowych spędza Ci sen z powiek? A w dodatku takich, które akceptują wyżej wymieniony bon? Tracisz czas na przewijanie wszystkich ofert?

Wyszliśmy naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Nieważne, czego szukasz. Czy jest to domek, hotel, hostel, kwatera prywatna, apartament, a nawet willa? Drużyna zatorturystyka.pl już o to zadbała. Zebraliśmy je wszystkie w jednym miejscu na naszym portalu w zakładce noclegi à Akceptacja Bonu Turystycznego.
Wszystkie wybrane  obiekty znalazły się na liście podmiotów uprawnionych do akceptacji bonu turystycznego – dzięki czemu, możesz wykorzystać do zapłaty za swój pobyt całość lub część wartości przyznanego bonusu.

Jak każdy z nas wie, nastały ciężkie czasy dla branży turystycznej. Dlatego wykorzystaj okazję.  Zapłać za rodzinne wakacje przyznanym Ci bonem turystycznym i przyczyń się do wsparcia polskiej turystyki! Skorzystaj z naszej wygodnej wyszukiwarki. Szybko i skutecznie znajdź obiekty noclegowe w Zatorze, gdzie będziesz mógł wykorzystać przyznaną bonifikatę! 

PS Dla niewtajemniczonych – Bon turystyczny to nowa forma wsparcia dla polskich rodzin w okresie kryzysu gospodarki wywołanego przez pandemię COVID-19. Wynosi jednorazowo 500 zł na każde dziecko do 18 r. życia oraz jedno dodatkowe świadczenie w formie uzupełnienia bonu, w wysokości 500 zł dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności.

To dokument elektroniczny uprawniający do płatności za usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne realizowane przez przedsiębiorcę turystycznego lub organizację pożytku publicznego na terenie kraju do końca marca 2022 roku.

Wystarczy zarejestrować się w serwisie PUE ZUS i wygenerować swój indywidualny kod.

Poniżej przedstawiamy obiekty noclegowe w okolicach Zatora, gdzie za pobyt zapłacisz owym bonem turystycznym!

Polecane obiekty

Komentarze

mood_bad
  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz