Top 4 atrakcji do których wejdziesz ze swoim pupilem! - Zator Turystyka

Top 4 atrakcji do których wejdziesz ze swoim pupilem!

Każdy urlop trzeba dobrze zaplanować szczególnie, kiedy wybieramy się, gdzieś ze swoim czworonożnym przyjacielem. Jesteś w podróży do Zatora lub okolic, szukasz atrakcji do których Ty i Twój futrzasty przyjaciel wejdziecie razem, wspólnie spędzicie czas? Dobrze trafiłeś!


🐶 W poradniku turysty znajdziesz TOP 4 atrakcje, do których wejdziesz ze swoim pupilem!🐱

Jest to członek rodziny, wiadomo! Niewątpliwie chcemy unikać rozłąki, dlatego chętnie go zabieramy na wycieczki. Jednak najpierw trzeba przeanalizować wszystkie za i przeciw.

Jak się przygotować na wakacje z psem lub kotem?

Zadajmy sobie następujące pytania:

Czy nasz czworonożny przyjaciel nie będzie się stresował?
Czy nie jest agresywny w stosunku do innych (ludzi i zwierząt)?
Ważnym aspektem jest dokumentacja medyczna (książeczka zdrowia z aktualnymi szczepieniami), identyfikatory, które ułatwią nam znalezienie zwierzaka jeśli ten się zgubi, podobnie pamiętamy o lekach, jeśli jakieś przyjmuje. Smycz, kaganiec (ten jest wymagany w niektórych miejscach!) Pamiętajmy o ich prawidłowym wyborze. Nie wybieramy kagańców materiałowych i weterynaryjnych! Pies musi mieć możliwość swobodnego otworzenia pyska. Miski! – najlepiej takie, które możemy zapakować i zabrać gdzieś dalej. Istotne są, także preparaty chroniące przed pasożytami, no i w końcu najważniejsze! Ulubione zabawki i psismaki 😉
Poszukajmy, też weterynarza w bliskiej okolicy w razie nagłego wypadku.

Jedziemy na wycieczkę, bierzemy zwierzaka w teczkę!

Szukamy, więc noclegów przyjaznych zwierzętom. Tych przybywa coraz więcej! O takich, które bezproblemowo zaakceptują naszego czworonoga opisywaliśmy tutaj. Warto również poinformować właścicieli noclegu o liczbie zwierzaków, z którymi przyjedziemy.

Jesteśmy na miejscu. Co dalej?

W związku z tym szukamy atrakcji, do których wejdziemy z pupilem, nie wszystkie jednak ze względów bezpieczeństwa zaakceptują nasze zwierzęta. Znajdując takie obiekty możemy im zrobić świetne fotografie, które będą doskonałą pamiątką!

Z pewnością psiarze docenią! Fotki zrobione? Zabawa była udana? Wrzuć na swoje social media zdjęcie, które pokaże jak świetnie się bawiliście! Oznacz nas, a my udostępnimy, dzięki czemu Twoje polecenia z pewnością przydadzą się innym podróżującym ze swoim zwierzakiem. Bez wątpienia będą dla kogoś inspiracją.

Poniżej znajdziesz propozycje obiektów, które akceptują zwierzaki! Czas na wspólnie spędzony czas!

OBIEKTY DO KTÓRYCH WEJDZIESZ ZE SWOIM PRZYJACIELEM NA CZTERECH ŁAPACH

  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz
    Picture of Patrycja Błaszczak

    Patrycja Błaszczak