Powody, dla których warto odwiedzić Zator - Zator Turystyka

Archiwa

Powody, dla których warto odwiedzić Zator

W wakacje celujesz tylko w góry lub morze? Myślisz, że w małym miasteczku jakim jest Zator nie spotka Cię nic ciekawego?

Okazuje się, że Zator z pakietem rozrywek i atrakcji to perła na turystycznej mapie Polski. Tętniące życiem miasteczko przyciąga ludzi z kraju i Europy – miliony turystów nie mogą się mylić!  Poznaj powody, dla których warto odwiedzić Zator!

Parki rozrywki

Największy w Polsce rodzinny park rozrywki „Energylandia”, otwarty 14 lipca 2014 r. oraz park Dinozatorland, w którym przeniesiesz się do czasów triasu. Nieustannie rozwijające się, nowoczesne, przyjazne dla rodzin parki tematyczne. Z nimi nie spotka Cię nuda.

Dolina Karpia

Jest to obszar historycznego zagłębia hodowli karpia na Ziemi Oświęcimsko-Zatorskiej znanego już w średniowieczu. Na części tego obszaru istnieją dwie ostoje Europejskiej Sieci Ekologicznej Natura 2000. Na tym terenie znajduje się także Szlak Architektury Drewnianej oraz Szlak Zabytków Ziemi Oświęcimskiej. Poznaj fascynujące obiekty począwszy od łowisk wędkarskich po pracownie artystyczne, imponujące zabytki i wyjątkowe muzea. Wycieczki rowerowe, spływy kajakowe a nawet rejsy galarem. Miłośnicy przyrody, amatorzy sportu, rodziny z dziećmi, u nas każdy znajdzie coś dla siebie!

Świetna baza wypadowa.

Miejscowość Zator znajduje się idealnie pomiędzy Katowicami a Krakowem, przez co stanowi wspaniałą bazę wypadową, w góry lub inne miejsca turystyczne w Polsce. Jeśli planujesz wakacyjny wyjazd, to najpierw zadbaj o dobry nocleg. Rodzina nie wybaczy Ci robaków czy cieknącego dachu, więc odpal portal zatorturystyka.pl i zrób dokładny risercz dostępnych kwater. A jest w czym wybierać, poczynając od dobrze wyposażonych i klimatyzowanych domków, przez urocze pensjonaty i hostele, po naprawdę luksusowe hotele z pełną obsługą, restauracją i spa. Wszystko w zależności od potrzeb, lokalizacji i zasobności Twojego portfela. Uwierz, jest gdzie nocować.

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami i wydarzeniami? Zaobserwuj nas! Jesteśmy na Facebook’uInstagramie oraz na TikToku! Czekają na Ciebie konkursy, ale również bilety do okolicznych parków rozrywki z rabatami!

Komentarze

  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz