Zatorskie noclegi z placem zabaw dla dzieci. - Zator Turystyka

Zatorskie noclegi z placem zabaw dla dzieci.

Noclegowa baza.

Jak już wiesz (albo teraz się dowiadujesz), nasza baza – zatorturystyka.pl – „mieści” ponad 200 obiektów noclegowych. Zapewne, zgodzisz się, że to dość sporo. Wydawać, by się mogło, że wyczerpaliśmy w tym temacie wszystkie zasoby Zatora i okolicznych miejscowości. JEDNAK nic bardziej mylnego! Co rusz, na każdym kroku powstają coraz to nowsze, kreatywniejsze noclegi.  

Energylandia – największy w Polsce park rozrywki.

Nie od dziś wiemy (Ty i ja), że to głównie Energylandia rozsławiła nasze miasto. To zazwyczaj do niej przyjeżdżają turyści z różnych zakątków świata. Największy w Polsce park rozrywki przyciąga tłumy rządnych szaleństwa, adrenaliny i zabawy osób. Dlatego, nie dziwne jest to, że i tworzy się wiele obiektów noclegowych w tym regionie. Przyjezdni muszą gdzieś spać, przecież. 🤪

Zator – nie tylko Energylandia.

Skoro uzgodniliśmy, że Zator odwiedzają głównie Ci, którzy nastawieni są na wizytę w Energylandii, zapytamy: a co z resztą? Zapewne znajdzie się choćby jeden turysta, który chciałby porobić coś innego niż jazda rollercoasterami, kolejkami, czy karuzelami.
Kiedy rozmawiamy z okolicznym obiektami, właściciele i menagerowie podpowiadają nam, że to rodziny z dziećmi są drugą najliczniejszą grupą, która przyjeżdża do Zatora i jego okolic. Biorąc to pod uwagę – właśnie nim postanowiliśmy dedykować niniejszy wpis.

Coś dla rodzin z dziećmi.

Dlaczego? Już wyjaśniamy!
Jak ekipa zatorturystyka.pl wie, że wakacje z dziećmi to nieraz prawdziwy challenge. Wybór odpowiedniego noclegu oraz atrakcji dla najmłodszych, a przy tym i dla rodziców to swoiste wyzwanie. Dlatego, kiedy myśleliśmy, jak ułatwić rodzinom z pociechami planowanie urlopu, wpadliśmy na pomysł, by wyszukać noclegi im przyjazne (w Zatorze i okolicy). Jak się jednak okazało, takich obiektów jest cała masa. Dlatego zawęziliśmy obszar naszych poszukiwań do samego Zatora. Co więcej, wybraliśmy takie obiekty, które w swojej ofercie posiadają plac zabaw.

Pssst. Zjedź niżej, by zobaczyć listę.

Polecane obiekty

  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz
    Picture of Marzena Czop

    Marzena Czop