Wizyta w Rabkolandzie - zakończenie sezonu 2023 - Zator Turystyka

Wizyta w Rabkolandzie – zakończenie sezonu 2023

1 października to dzień, który dla fanów Rabkolandu mógł być zarówno smutny, jak i pełen radości. To właśnie tego dnia park rozrywki w Rabce-Zdrój pożegnał się z tegorocznym sezonem letnim, zamykając swoje bramy na okres zimowy. Dla wszystkich tych, którzy odwiedzili Rabkoland w ostatnich miesiącach, był to czas pełen wrażeń, emocji i niezapomnianych przeżyć! 🙂 Na szczęście pogoda na ten ostatni dzień tegorocznej zabawy w Parku Rozrywki również dopisała! 

Sezon pełen atrakcji

Sezon letni 2023 w Rabkolandzie był pełen wrażeń i niezwykłych atrakcji. W tym roku Park świętował również swoje 35 urodziny! Odwiedzający mieli okazję spróbować swoich sił na licznych roller coasterach, zobaczyć fascynujące pokazy, wziąć udział w konkursach i zabawach oraz spotkać wiele kolorowych postaci Rabkolandu. Park przyciągał zarówno małych, jak i dużych miłośników rozrywki, oferując coś dla każdego.

Dwie nowości

Dużym zainteresowaniem ze strony najmłodszych Gości parku cieszyły się nowości parku – Łódź Wiking w odświeżonej odsłonie, a także dwie całkiem nowe atrakcje zlokalizowane na Farmie Cioci Maryni. Mamy tutaj na myśli Ogródecek z ogromnymi warzywami oraz spiżarnię – miejsce , gdzie półki uginają się od ciężaru przetworów, a skrzynie wypełniają dojrzałe warzywa. Smaczne zapasy szczególnie upodobały sobie… lokalne myszy 🙂 

Do zobaczenia wkrótce!

Rabkoland to miejsce, które każdego roku przygotowuje wiele niespodzianek i nowości. Dla wielu osób wizyta w Parku stała się tradycją, na którą czekają z niecierpliwością. Teraz gdy park zamyka się na zimę, można zacząć planować kolejne przygody w przyszłym sezonie!

Do zobaczenia na kolejnych niezapomnianych przeżyciach w Rabkolandzie!            

Obserwuj nas w social mediach!

  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz
    Picture of Patrycja Błaszczak

    Patrycja Błaszczak