W Zatorze otworzyła się Włoska Restauracja Parma! [FOTO] - Zator Turystyka

W Zatorze otworzyła się Włoska Restauracja Parma! [FOTO]

Zatorska Villa Królewiec postanowiła zaczerpnąć kulinarnej inspiracji ze słonecznej Italii, otwierając prawdziwie włoski lokal – Restaurację ParmaKtórej szefem kuchni jest rodowity Włoch.

Lokal serwuje kuchnię włoską z makaronami, przystawkami i pysznymi deserami. Oczywiście nie brakuje również prawdziwej włoskiej pizzy, która swym unikalnym aromatem skusi każdego miłośnika włoskiej kuchni i nie tylko.

Zobacz menu

Możesz zamówić: w lokalu, na wynos lub telefonicznie z dostawą do domu!

Najlepiej zabierz bliskich, przyjaciół lub kogo tylko chcesz i przyjedźcie razem do naszego lokalu przy ul. Hallera 12 w Zatorze (budynek Villi Królewiec).

Restauracja Parma w Zatorze

A jeśli codzienne obowiązki nie pozwalają Tobie i Twoim bliskim na spędzenie leniwego popołudnia przy smakowaniu specjałów Restauracji Parma, to możesz poprosić nas o przygotowanie dania na wynos lub złożyć zamówienie telefonicznie z dostawą do Twojego domu pod tel. 732 548 964. Dostawa jest GRATIS, jeśli wartość zamówienia wynosi min. 35 zł, a dystans od Restauracji do miejsca odbioru nie przekracza 4 km.

Zapraszamy na włoską ucztę!

Czekamy na Was codziennie w godz. 12.00 – 22.00 w Zatorze, ul. Hallera 12 (przy Villi Królewiec) lub pod numerem tel. 732 548 964
Do zobaczenia!

PS Odwiedź naszą stronę: restauracja-parma.eu i naszego Facebooka: https://www.facebook.com/restauracjaparma!

  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz
    Picture of Agnieszka Bies

    Agnieszka Bies

    Lekkie pióro, studnia pomysłów. Ciekawa możliwości social mediów, przechodzi przez kolejne kręgi wtajemniczenia. 🤗 "Jeśli chcesz zmieniać świat, weź do ręki pióro i pisz."~ Martin Luther