Tego jeszcze NIE było! Rabkoland [FOTO I WIDEO] - Zator Turystyka

Archiwa

Tego jeszcze NIE było! Rabkoland [FOTO I WIDEO]

Musimy przyznać, że zarządzającym parkiem rozrywki Rabkoland nie brak pomysłów! Ostatni dzień lipca miał stać się wielkim świętem jednego z mieszkańców parku, krokodyla Oskara.

Psotnik.

Harce małego psotnika to kolejny – obok Święta Balonika, Urodzin Owieczek Irenek, czy Mistrzostw Polski w Dojeniu Sztucznej Krowy – event zorganizowany dla najmłodszych przez park rozrywki Rabkoland. Niestety, tym razem to pogoda postanowiła splatać figla organizatorom wydarzenia. Z powodu złej aury impreza została przeniesiona na połowę sierpnia.

Poszukiwania skarbu.

Jednak mimo niesprzyjających w pierwszej połowie dnia warunków atmosferycznych park wypełnił się małymi gośćmi. Każdy dostał zaproszenie do gry terenowej, przygotowanej specjalnie na ten dzień. A cała zabawa polegała na odnalezieniu pięciu liter ukrytych na terenie całego parku. Przy każdej z nich była również wskazówka, gdzie szukać następnego znaku. Najmłodsi (a przy okazji i ich rodzice 🥴) musieli wykazać się nie lada sprytem i spostrzegawczością. Bystre oko musiało uzyskać wszystkie litery, by móc wejść do tajemniczego pomieszczenia i odszukać zakopany w piasku skarb.

Istne szaleństwo.

Odwiedzający obiekt goście mogli tego dnia nie tylko skorzystać z wszystkich atrakcji, ale również zobaczyć pokaz magii, przedstawienie teatralne, wejść do domu Klauna Mareczka, gdzie wszystko stoi do góry nogami (dosłownie), czy zachwycić się pięknem malowniczo położonej Rabki, dzięki diabelskiemu młynowi.

A my, już dziś zapraszamy na event Harce Krokodyla Oskara, który odbędzie się 14 sierpnia 2021r. Odwiedzający tego dnia park goście będą mogli wziąć w grach i zabawach oraz rebusach i łamigłówkach. Będzie też przeciąganie liny, rzucanie do celu, tańce i inne harce.

Pssst. Chcesz zgarnąć 3 darmowe bilety do Rabkolandu? Weź udział w konkursie!

 

 

Komentarze

  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz