Szukasz noclegu w Oświęcimiu? - Comfort Apartments - Zator Turystyka

Szukasz noclegu w Oświęcimiu? – Comfort Apartments

Szukasz idealnego miejsca na nocleg w Oświęcimiu? Comfort Apartments to doskonały wybór dla podróżujących, którzy pragną spędzić miłe chwile w zachodniej Małopolsce. Położone w malowniczym regionie, te apartamenty zapewniają komfortowy i relaksujący pobyt wraz z łatwym dostępem do wielu atrakcji turystycznych w okolicy! 😉

Comfort Apartments Oświęcim

Oświęcim, jako świetna baza wypadowa

Zacznijmy od samej lokalizacji. Oświęcim, oprócz swojej bogatej historii, oferuje doskonałą bazę wypadową do zwiedzania zarówno Małopolski, jak i Śląska. Region ten ma wiele do zaoferowania turystom o różnych zainteresowaniach.

Jeśli pragniesz dreszczyku emocji, z pewnością polubisz pobliski park rozrywki Energylandia w Zatorze. To największy park rozrywki w Polsce z ponad 120 atrakcjami, który przyciąga rosnącą liczbę turystów. Pobyt w Apartamentach Comfort Apartments to wygodne rozwiązanie – Oświęcim znajduje się zaledwie 20 minut drogi od Energylandii.

Jeśli interesuje Cię historia, nie możesz pominąć Muzeum Auschwitz-Birkenau, które przypomina o straszliwych zbrodniach II wojny światowej. Oświęcim stanowi także doskonałą bazę do zwiedzania innych atrakcji Małopolski, takich jak Kraków, Wieliczka i Bochnia. Kraków słynie z zabytków wpisanych na listę UNESCO, takich jak Wawel czy Rynek Główny. Natomiast Wieliczka i Bochnia zachwycają historycznymi kopalniami soli.

W okolicach Oświęcimia znajdują się także piękne krajobrazy Beskidu Małego, doskonałe do uprawiania turystyki pieszej i narciarstwa. Województwo Śląskie oferuje z kolei wiele atrakcji związanych z dziedzictwem górniczym, takich jak Kopalnia Guido. Dla rodzin z dziećmi z pewnością atrakcyjne będą odwiedziny Śląskiego ZOO, Planetarium i Parku Rozrywki Legendia.

Udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami

Warto wspomnieć o udogodnieniach dla osób niepełnosprawnych, które są ważnym elementem Comfort Apartments.

  • Dostępność dla wózków inwalidzkich: Apartamenty są dostosowane do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Całość położona jest na parterze.
  • Wyposażenie łazienki: Łazienki w apartamentach zostały dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Znajdują się w nich poręcze oraz specjalnie zaprojektowane udogodnienia, które ułatwiają korzystanie.
  • Udogodnienia w pokojach: W pokojach znajdują się specjalne udogodnienia, takie jak uchwyty czy łatwo dostępne gniazdka elektryczne, które ułatwiają codzienne czynności.

Apartamenty Oświęcim to komfortowe przestrzenie dla wszystkich, bez względu na to, czy zmagają się z niepełnosprawnością, czy nie. Wyposażenie dostępne w apartamentach jest przyjazne dla każdego i pozwala godnie odpoczywać 😉

Rezerwacja

Nie zwlekaj dłużej i już dziś zarezerwuj swój pobyt w Comfort Apartments!

Telefon: +48 888 461 486

Email: info@noclegioswiecim.eu

Strona: www.noclegioswiecim.eu

Śledź nas także w social mediach!

  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz
    Picture of Patrycja Błaszczak

    Patrycja Błaszczak