Pociąg RMF FM i Małopolskiej Organizacji Turystycznej w Zatorze! Fotorelacja - Zator Turystyka

Archiwa

Pociąg RMF FM i Małopolskiej Organizacji Turystycznej w Zatorze! Fotorelacja

W sobotę 22 lipca do Zatora zawitał wakacyjny pociąg „Daj się ugościć!”. Na pokładzie, na gości czekało wiele atrakcji i gwiazd! Można było spróbować regionalnych potraw, zobaczyć widowiskowe pokazy tańca czy posłuchać hitów na żywo! 

W sobotę 22.07.2023 r. przyjechał prosto z Poznania do Zatora wakacyjny pociąg Małopolski. W tę podróż razem z turystami, artystami, słuchaczami RMF FM oraz zaproszonymi gośćmi udał się Tomasz Wieliczko z zatorskiego magistratu, oraz Grzegorz Urbański i Ksenia Klimkowicz z Lolly Polly. Rozdawaliśmy krówkę zatorską, borówkę zatorską, vouchery na pizzę z karpiem wędzonym, ulotki o Zatorze, ale także opowiadaliśmy o atrakcjach turystycznych Doliny Karpia. W trakcie podróży rozmawialiśmy z artystami, słuchaczami radia RMF FM oraz zaproszonymi gośćmi m.in. o Energylandii, Zatorlandzie, karpiu zatorskim, produktach kulinarnych Doliny Karpia, zatorskich imprezach plenerowych, pizzy z karpiem wędzonym, krówce zatorskiej, borówce zatorskiej, orkiestrze dętej, kołach gospodyń i gospodarzy, zespole Komodo i wielu innych tematach. Na antenie RMF FM można było posłuchać ciekawych wywiadów i relacji z wakacyjnego pociągu małopolski. Wiele osób mogło poznać naszą Gminę przez pryzmat bogatej kultury i historii naszego regionu oraz lokalnych produktów kulinarnych. Na antenie opowiadaliśmy m.in. o wyszukanych potrawach z karpia i zatorskich tradycjach wigilijnych.  Pizza z karpiem wędzonym z restauracji Revel serwowana na peronie Zator Park Rozrywki zrobiła furorę. Wszystkim bardzo smakowała.

wakacyjny-pociag-rmf-fm-daj-sie-ugoscicwakacyjny-pociag-rmf-fm-daj-sie-ugoscic wakacyjny-pociag-rmf-fm-daj-sie-ugoscic wakacyjny-pociag-rmf-fm-daj-sie-ugoscic wakacyjny-pociag-rmf-fm-daj-sie-ugoscic wakacyjny-pociag-rmf-fm-daj-sie-ugoscic wakacyjny-pociag-rmf-fm-daj-sie-ugoscic wakacyjny-pociag-rmf-fm-daj-sie-ugoscic wakacyjny-pociag-rmf-fm-daj-sie-ugoscic wakacyjny-pociag-rmf-fm-daj-sie-ugoscic wakacyjny-pociag-rmf-fm-daj-sie-ugoscic wakacyjny-pociag-rmf-fm-daj-sie-ugoscic wakacyjny-pociag-rmf-fm-daj-sie-ugoscic wakacyjny-pociag-rmf-fm-daj-sie-ugoscic wakacyjny-pociag-rmf-fm-daj-sie-ugoscic wakacyjny-pociag-rmf-fm-daj-sie-ugoscic

Komentarze

  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz