Gdzie i do kiedy można wykorzystać Bon Turystyczny? - Zator Turystyka

Gdzie i do kiedy można wykorzystać Bon Turystyczny?

Polski Bon Turystyczny jest jedną z form wsparcia rodzin jak i turystyki. Dzięki niej większa ilość rodzin ma możliwość zorganizowania wyjazdu na wakacje czy ferie. Pobudza to branżę turystyczną i wypoczynkową w okresie pandemii jak również pozwala na zwiedzenie kawałka świata każdemu dziecku!

Wykorzystanie bonu jest uregulowane kilkoma zasadami, takimi jak chociażby termin ważności bonu i możliwe miejsca jego wykorzystania. Poniżej znajdziesz najnowsze zasady i przepisy pozwalające na wydłużenie możliwości wykorzystania bonu aż o kilka miesięcy! Wykorzystaj go na przykład w Energylandii i skorzystaj z akcji promocyjnej Rodzinnego Parku Rozrywki! Przeczytaj, by dowiedzieć się więcej!

Zmiany w realizacji bonów!

Dotychczas z bonu skorzystało już wiele dzieci, jednak obawy i zamykanie miejsc związanych z turystyką nie pozwoliły wykorzystać go wszystkim do tego uprawnionym. Bon Turystyczny przysługuje na każde dziecko do 18. roku życia, a dostępny jest on w formie internetowej, w postaci 16-cyfrowego kodu, dzięki czemu zawsze ma się go pod ręką. Dla osób, które nie zdążyły aktywować świadczenia, mamy dobrą wiadomość – na wykorzystanie go macie jeszcze dużo czasu! Zgodnie z nowymi przepisami, czas wykorzystania bonów został wydłużony aż do 30 września 2022 roku! Wykorzystać go możecie na wypoczynek rodzinny, ferie, wakacje, jednodniowe wycieczki jak i zorganizowany wypoczynek dzieci i młodzieży, w tym wycieczki szkolne. Warto jednak pamiętać, że koniecznym jest, by przy wykorzystaniu Bonu uczestniczyło dziecko, na które świadczenie zostało przyznane. Te oraz wszystkie niezbędne informacje dotyczące zmiany przepisów dotyczących bonów i wydłużenia ważności znajdziecie TUTAJ!

Świadczenie obowiązuje nie tylko na bilety wstępu, ale również na noclegi m.in. w hotelu, pensjonacie, gospodarstwie agroturystycznym oraz każdym innym miejscu objętym na liście obiektów pod tym linkiem: Lista Podmiotów Akceptujących Bony. Jest to więc idealne wyjście zarówno dla osób chcących wybrać się na jednodniową wycieczkę, jak i na kilkudniową wyprawę na terenie Polski! Dobrze jest jednak wyjazd odpowiednio wcześniej zaplanować, bo jak wiadomo, najlepsza wycieczka to ta pełna emocji, uśmiechu i niezapomnianych wspomnień!  Energylandia, czyli największy park rozrywki w Polsce przygotował na tę okazję specjalną ofertę, którą znajdziesz w dalszej części artykułu!

bon-energylandia
Źródło: Energylandia

Promocja na Bony w Energylandii!

Jak wycieczka, to tylko niezapomniana! Taką właśnie gwarantuje Energylandia, która z okazji wydłużenia możliwości wykorzystania bonów, przygotowała specjalną promocję!  Tylko w dniach 1-21 marca 2022 przy zakupie trzech biletów indywidualnych z Bonu Turystycznego, Energylandia oferuje posiłek wartości 50 zł jedynie za 1 grosz! W ramach biletów zakupionych w promocji uzyskacie dostęp do wszystkich atrakcji, w tym także eventów towarzyszących, które mają miejsce przez cały czas trwania sezonu. Promocja obowiązuje zarówno oferty jednodniowe, jak i dwudniowe, przez co każdy będzie miał odpowiednią ilość czasu dla siebie! Zakupione karnety wraz z bonusem w postaci posiłku ważne będą aż do 24.06.2022! Bilety mogą być w dowolnej konfiguracji, pamiętać należy jednak o tym, że uczestnikiem wycieczki musi być osoba, na którą zostało przyznane świadczenie. Energylandia jako pierwsza dała możliwość wykorzystania świadczenia drogą internetową, dlatego też promocja obowiązuje jedynie w wypadku opłacenia zdalnego, poprzez stronę https://bon.energylandia.pl/ dzięki czemu bilety dostaniecie mailowo w kilka minut bez ruszania się z domu! Warunkiem koniecznym skorzystania z promocji jest połączenie co najmniej dwóch różnych usług na potrzeby tej samej podróży, co zawarte jest w regulaminie dotyczącym Bonu Turystycznego oraz zakup o ustalonej minimalnej wartości, zawartej w regulaminie promocji, który znajdziecie TUTAJ.

Dlaczego Energylandia?

Park w Zatorze jest największym rodzinnym parkiem rozrywki w Polsce. Oferuje 106 atrakcji odpowiednich dla gości w każdym wieku. Miejsce tu znajdzie dla siebie głodny wrażeń nastolatek, jak i najmłodsze pociechy wraz z opiekunami.  6 stref zabawy na terenie 43 hektarów przyniesie moc atrakcji i emocje niezapomniane przez długi czas! Zawrotne roller coastery, bajeczne karuzele, liczne show i pokazy zapierające dech w piersiach to coś, czego nie da się opisać! Do tego wszystkiego gorące słońce, plaża, 5 basenów i 20 zjeżdżalni w wodnej strefie Water Park przyniosą ochłodę i relaks w ciepłe dni! Jednym z warunków wykorzystania Bonu Turystycznego jest połączenie co najmniej dwóch usług turystycznych, tzn. obligatoryjnie bilet + pole namiotowe. W przypadku Energylandii w jednym miejscu możecie załatwić wszystko od A do Z, włączając pole namiotowe jak i wyśmienite posiłki! Oprócz niepowtarzalnych imprez, na terenie Parku odbywają się również kaskaderskie i pirotechniczne pokazy Extreme Energylandia oraz rodzinne i dziecięce Shows, dostępne dla gości w cenie biletu przy wykorzystaniu bonu turystycznego. Wizyta w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia to nie tylko zabawa i niezapomniane przeżycia. Zarówno nowi goście jak i ci, którzy zawitali tu w przeszłości będą wniebowzięci kolejnymi, nowymi atrakcjami i emocjami, które zapewnić może tylko Park roller coasterów nr 1 w Europie!

bon-turystyczny-energylandia
Źródło: Energylandia

Dwa dni zabawy!

Energylandia to ponad 40 hektarów powierzchni oraz mnóstwo zabaw i energii.  Taka różnorodność atrakcji oraz miejsca relaksu niczym z rajskiej wyspy, z powodzeniem zająć mogą dwa dni! Jednak to nie tylko ze względu na różnorodność w Parku Rozrywki, Zator jest idealnym kierunkiem na wycieczkę nawet kilkudniową. Park znajduje się w pobliżu miast turystycznych takich jak Kraków, Wieliczka i Zakopane, przez co wizytę w Energylandii połączyć można z wizytą w tych właśnie miastach!  Nie musi się to wiązać z kolejnymi telefonami i organizacją, gdyż Energylandia dysponuje doskonałym zapleczem noclegowym w postaci wioski Western Camp Resort, przenoszącej do zupełnie innego świata, niczym z westernu. W pobliżu znajduje się również wiele polecanych hoteli, które Energylandia zebrała w jedno miejsce! Znajdziecie je na stronie Noclegi – ENERGYLANDIA – Rodzinny Park Rozrywki w Zatorze. Z podziałem na domki, hotele i pensjonaty. Za wiele z nich zapłacić możecie również bonem, co odejmie Wam kolejnych zmartwień i godzin organizacji!

Nie przegap kolejnej okazji na świetną zabawę! To ostatni moment na wykorzystanie środków z Bonu Turystycznego! Skorzystaj ze świadczenia, odwiedź Energylandię i daj się zaskoczyć niepowtarzalną atmosferą tego miejsca! Zamów bilet już dziś i podaruj sobie i bliskim niezapomniane chwile!

  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz
    Picture of Patrycja Błaszczak

    Patrycja Błaszczak