Energylandia w tym roku także otwarta zimą! - Zator Turystyka

Energylandia w tym roku także otwarta zimą!

Energylandia-promocja
Energylandia

Energylandia w tym roku także otwarta zimą! Sezon rusza 26 listopada. Zobacz, co Park przygotował dla swoich Gości już teraz!

Choć za oknem jeszcze letni klimat, Energylandia już jedną nogą stoi w zimnym, białym puchu, w otoczeniu kolorowych lampek i słodkich pierniczków. Prezenty, Mikołaj, gorąca czekolada i świetna zabawa! Za szybko? Na zabawę i promocję nigdy nie jest za szybko, a właśnie to po raz kolejny szykuje największy, rodzinny Park Rozrywki w Polsce dla swoich Gości! Roller coastery, rodzinne kolejki, kolorowe karuzele, a także kilkanaście nowych zabaw, show i niespodzianek! Zobacz co przygotowała Energylandia i zagwarantuj sobie świetną, zimową zabawę w promocyjnej, niższej cenie!

Energylandia Zimą Otwarta!

Nie każdy o tym wie, ale największy Rodzinny Park Rozrywki w Polsce otwarty jest również zimą, a dokładnie od 26 listopada do 8 stycznia! W tym czasie do dyspozycji Gości pozostają niemalże wszystkie atrakcje Parku w 5 strefach, z wyłączeniem jedynie atrakcji wodnych. Na spragnionych wrażeń będzie czekać niezmiennie Strefa Ekstremalna, najwyższe i najszybsze roller coastery, a nawet hybrydowa Zadra, wykonana niemal w całości z drewna!  Dla Gości otwarta pozostaje również Strefa Familijna, w której odnajdą się całe rodziny, Bajkolandia dla najmłodszych, Smoczy Gród a także Aqualantis, z flagową kolejką Abyssus! Zima jest jednak wyjątkowym czasem, w którym Park bogaci się o kilkanaście innych, nowych atrakcji, zabaw i show przygotowanych specjalnie na tę okazję! Co to takiego?

Zimowa odsłona Energylandii

Zima w Parku Rozrywki nie oznacza mniejszej ilości atrakcji! Mimo, iż ze względu na temperaturę nieczynne są atrakcje wodne, Energylandia w tym czasie przygotowuje szereg innych propozycji, które dostępne są tylko w czasie zimowym! Dzięki temu, Goście będący w Parku w sezonie letnim, z powodzeniem mogą odwiedzić go również zimną, nie bojąc się o nudę i brak zabawy!  Już od godziny otwarcia towarzyszyć będzie wszystkim iście świąteczny nastrój, dzięki specjalnej, zimowej paradzie, a także pięknym dekoracjom i oświetleniu, które całkowicie odmienią oblicze Parku! Na aktywnych Gości czekać będą oświetlone lodowiska, przypominające sceny z filmów, a także niesamowity snowtubing, czyli zjazdy dmuchanymi pontonami, dostępny zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych! Wszyscy chętni będą mieli okazję na poznanie Świętego Mikołaja we własnej osobie, a także uczestniczenie w wyjątkowych warsztatach zdobienia pierników! Taka zabawa z pewnością przyniesie radość zarówno znajomym, jak i całym rodzinom! Oferta Energylandii wzbogaci się również o dodatkowe, świąteczne, zimowe pokazy i show, które zachwycą każdego Gościa! W zimowej wersji Energylandii znajdzie się również miejsce dla smakoszy! Podczas trwania Winter Kingdom odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy, na którym nie zabraknie świątecznych smaków, a które wzbogaci dodatkowo specjalne, świąteczne menu w punktach gastronomicznych! Jak święta, to również prezenty, bez których i w Energylandii się nie obędzie. Na Gości czekać będą wyjątkowe paczki świąteczne, które dodatkowo umilą ten czas. Wszystkiemu towarzyszyć będzie niesamowita, świąteczna atmosfera a także widoki, których nie zabraknie dzięki milionom światełek, tworzących w Energylandii największy Ogród Świateł w Polsce! Wszystkim tym cieszyć możecie się już teraz, w niższej cenie, kupując bilety w przygotowanej przez Energylandię zimowej promocji!

bilety-na-promocji-energylandia
Energylandia

Promocja na zimowy szał

Co prawda, zimowego klimatu jeszcze nie czuć za oknami, ale z pewnością odczuć będzie go można na kolejnej edycji Winter Kingdom, która w tym roku trwać będzie od 26.11.2022 aż do 8.01.2023. Mimo braku śniegu, już dziś możecie się cieszyć tym wydarzeniem i atmosferą, kupując bilety w promocji, obniżającej cenę biletów aż do –20 zł! Promocja trwać będzie od 12.09, do 19.09.2022, a bilety zakupione podczas jej trwania ważne będą od 26.11.2022 do 8.01.2023, czyli przez cały okres trwania Winter Kingdom! Promocyjne bilety kosztować będą:

– bilet normalny 79 zł zamiast 99 zł

– bilet ulgowy 69 zł zamiast 79 zł.

KUP PROMOCYJNE BILETY TUTAJ

Pachnące pierniki, kolorowe światełka, niezwykła zabawa i atmosfera nie do opisania – właśnie to czeka na wszystkich Gości odwiedzających Energylandię zimową porą. Skorzystaj z promocji i ciesz się tym wszystkim w jeszcze niższej cenie!

Regulamin i szczegóły promocji odnaleźć można TUTAJ

  • Jeszcze nikt nie dodał opinii, bądź pierwszy!
  • Wpisz swój komentarz
    Picture of Patrycja Błaszczak

    Patrycja Błaszczak