Wydarzenia - Zator Turystyka

Wydarzenia

Zobacz również

zimowe-atrakcje

Zimowe atrakcje

nocleg-zima

Nocleg zimą

oferty

Oferty

warsztaty

Warsztaty

inne

Inne

Nie ulega wątpliwości, że Zator zimą to kraina wielu atrakcji, rozrywek i niecodziennych wydarzeń, które przyciągają gości z Doliny Karpia oraz kraju i zagranicy. Dzięki nim tu nie można się nudzić, ponieważ naprawdę jest co robić zimą w Zatorze. Jeśli nie wierzycie, to czytajcie dalej, a przekonacie się sami, że naprawdę warto tu przyjechać na zimowy urlop, ferie czy weekend.

Jarmark Bożonarodzeniowy

To chyba ulubione wydarzenie dla rodzin z dziećmi, seniorów czy zakochanych. W jednym miejscu gromadzi się bardzo wielu rzemieślników, którzy oferują swoje świąteczne cudeńka, a więc:

  • ozdoby choinkowe,
  • dekoracje,
  • wypieki,
  • pamiątki.

Do tego obłędne zapachy, muzyka i możliwość zobaczenia naprawdę fantastycznych produktów, głównie rękodzielniczych. Coroczny jarmark bożonarodzeniowy tradycyjnie organizuje Energylandia.

Spotkania z Mikołajem

Zimowe atrakcje w Zatorze to także wybranie się na spotkanie z Mikołajem, który z workiem pełnym prezentów czeka na Was w Energylandii. To fantastyczna wiadomość dla wszystkich dzieci, które przez cały rok były grzeczne, a do tego marzą o zobaczeniu postaci znanej z bajek i opowiadań. W ramach tego wydarzenia można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Pisaliście listy do Mikołaja? Teraz jest okazja, aby je przekazać.

Świąteczne pokazy

Urlop w Zatorze nie byłby udany, gdyby nie wizyta w parku rozrywki, gdzie czeka na Was masa wydarzeń i pokazów w ramach Winter Kingdom. To obowiązkowy punkt na Waszej liście, gdyż tylko tam można zobaczyć zimową paradę, skorzystać z wybranych stref tematycznych oraz poznać święta od kuchni, biorąc udział w warsztatach.

Ogród Świateł

Jedną z najciekawszych, zimowych atrakcji w Zatorze z pewnością jest magiczny Ogród Świateł w Energylandii, który rozświetla całą okolicę. Do tego wielka, udekorowana i oświetlona choinka, czyli coś, czego nie można przegapić.

Ciepły nocleg

Obiekty noclegowe otwarte zimą Zator są poszukiwane niemal przez wszystkich turystów, którzy przyjadą do Doliny Karpia. Na szczęście większość domków noclegowych Zator jest czynna cały rok, dając możliwość rezerwacji ciepłego i przytulnego noclegu dla całej rodziny. Warto dodać, że domki, hotele i inne obiekty zakwaterowania oraz Energylandia honorują płatność bonem turystycznym. To duże ułatwienie i oszczędność, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi.

Zapraszamy!