Warsztaty - Zator Turystyka

Warsztaty

Zobacz również

zimowe-atrakcje

Zimowe atrakcje

nocleg-zima

Nocleg zimą

oferty

Oferty

wydarzenia

Wydarzenia

inne

Inne

Jeśli nie wiecie jak połączyć przyjemne z pożytecznym oraz co robić zimą w Zatorze, to koniecznie zawitajcie do Doliny Karpia i Energylandii na Winter Kingdom. To właśnie tutaj przygotowano dla Was moc zabaw i rozrywek, które dadzą wiele radości również zimą. Jedną z najciekawszych form interaktywnej zabawy są specjalne warsztaty zdobienia pierniczków, które idealnie sprawdzą się dla całych rodzin z dziećmi.

Zima w Zatorze

Cóż, szusowanie na nartach czy sankach są dla Was zbyt pospolite? Wybierzcie się na warsztaty zdobienia pierników, ponieważ tegoroczna zima pachnie piernikami typu hand made. To także zaproszenie do spędzenia rodzinnych chwil i zyskanie pięknych wspomnień na lata. Jak wyglądają takie warsztaty?

Warsztaty zdobienia pierników

Któż z Was nie marzył o tym, aby zostać kucharzem czy kulinarnym magikiem, który tworzy wymyślne dania, a nade wszystko piecze słodkości. Teraz można zrealizować to marzenie bez wieloletnich kursów, zyskując przy tym namiastkę dziecięcych pragnień poprzez uczestnictwo w warsztatach zdobienia pierników, które organizuje Rodzinny Park Rozrywki Energylandia. Wśród korzennego aromatu, obłędnych zapachów będziecie mogli przyozdobić dowolny wypiek dokładnie tak, jak będzie podpowiadać Wam to wyobraźnia. Takie warsztaty to ciekawa opcja dla młodszych i starszych, aby spróbować swoich sił w sztuce kulinarnej oraz wspólnie cieszyć się z wykonanej pracy. A więc zakładamy fartuszki, rękawiczki i tubki w dłoń – zdobienie świątecznych pierniczków czas zacząć!

Zimowe noclegi Zator

Oczywiście nie zapomnijcie o rezerwacji całorocznego domku noclegowego albo przytulnego pensjonatu Zator. Szeroka oferta noclegowa pozwoli Wam nie tylko znaleźć dogodne miejsce do przenocowania dla całej rodziny, ale także zrealizować bon turystyczny. Zachęcamy do wcześniejszego sprawdzania ofert, ponieważ tuz przed feriami zimowymi czy innymi wydarzeniami może zabraknąć miejsc.

Dolina Karpia zimą – moc atrakcji

Dokładnie tak! Obok typowo zimowych rozrywek w Zatorze warto spróbować uczestnictwa we wspomnianych warsztatach oraz cieszyć się chwilami spędzonymi razem z bliskimi.

Zapraszamy na warsztaty!