Oferty - Zator Turystyka

Oferty

Zobacz również

zimowe-atrakcje

Zimowe atrakcje

nocleg-zima

Nocleg zimą

warsztaty

Warsztaty

wydarzenia

Wydarzenia

inne

Inne

Rodzinny wyjazd do Zatora i Doliny Karpia może być jedną z najfajniejszych atrakcji w roku, ponieważ tylko tutaj znajdziecie mnóstwo zabaw i radości, które dostarczą niezapomnianych wrażeń. Oczywiście największą krainą nieskończonej rozrywki jest Energylandia z Winter Kingdom, ale oprócz niej są to też inne, mniejsze i bardziej kameralne miejscówki, w których można miło i kreatywnie spędzić wolny czas. A co robić zimą w Zatorze? Najlepiej skorzystać z jednej z poniższych ofert.

Mikołajki

To idealny prezent dla wszystkich rodzin z dziećmi, które szukają standardowego pomysłu w oryginalnej scenerii i niecodziennym miejscu. Organizację mikołajek w Zatorze można połączyć z weekendowym pobytem, dzięki temu cała rodzina skorzysta z tej wspaniałej oferty pełnej prezentów. Mnóstwo wydarzeń z okazji mikołajek organizuje Energylandia. Oczywiście warto poszukać wygodnego i ciepłego noclegu w Zatorze, ponieważ pogoda bywa kapryśna. Może sypnąć śniegiem i przymrozić, więc ogrzewana kwatera Zator jest jak najbardziej wskazana. Warto dodać, że Mikołajki można też połączyć z zabawą andrzejkową.

Sylwester

Gdzie zabrać druga połówkę 31 grudnia? Odpowiedź jest jedna: tylko do Zatora, gdzie czeka na Was ogrom rozrywek no i szampańska zabawa sylwestrowa. Nowy rok najlepiej przywitać w pięknej, zimowej scenerii Doliny Karpia pośród unikalnych krajobrazów i dzikiej przyrody. Rezerwacji noclegu i wybór miejsca imprezy warto dokonać kilka miesięcy wcześniej, aby skorzystać z niższych cen i załapać się do najlepszych miejscówek. Pokazy sztucznych ogni, fajerwerki i noworoczne życzenia – to nie może się nie udać.

Ferie zimowe

Jeśli Twoje dzieci marzą o niesamowitych feriach zimowych, zabierz je do Doliny Karpia, ponieważ Zator zimą to jedno z najfajniejszych miejsc w tej części Europy. Na najmłodszych czeka szeroka paleta rozrywek:

  • zabawy na śniegu,
  • lodowisko,
  • jazda na nartach i desce,
  • snowtubing,
  • oraz liczne wydarzenia i niesamowite przygody.

Oprócz tego można wziąć udział w dedykowanych warsztatach (pieczenie pierniczków) oglądać unikalne pokazy oraz cieszyć się wymarzonymi feriami zimowymi w Zatorze. Co ważne, większość domków noclegowych jak i parków rozrywki honoruje bon turystyczny, a więc może być i fajnie, i w przystępnej cenie.

Dobra opcja

Weekend lub urlop w Zatorze zimą to świetna okazja, aby odpocząć, zaznać rozrywek i cieszyć się wolnym czasem na swój ulubiony sposób, korzystając z zimowej oferty Zatora.

Zapraszamy!